У Дрогобичі вода стане “Золотою”

У Дрогобичі плата за водопостачання та водовідведення може зрости на 46 відсотків. У проекті регуляторного акту “Про тарифи на по-слуги з водопостачання та водовідведення” пропонується, щоб населення за один кубічний метр води платило 4,51 гривень, за один кубічний метр стоків – 1,23 гривні. За словами директора КП “Дрогобичводоканал” Романа Шагали, підняття тарифів – вимушений крок, оскільки чинні тарифи не забезпечують стовідсоткове відшкодування собівартості послуг.

Востаннє перегляд тарифів проводили 1 липня 2007 року. Після того двічі – у червні 2008 року і січні 2009 року – відбувалося їх корегування на основі об’ємів виробництва, що враховувались при встановленні тарифів, що діяли з 1 липня 2007 року. Протягом двох років різко зменшилося споживання води внаслідок поступового переходу до масового застосування засобів обліку споживачами житлового сектору, зменшення споживання води ТзОВ “Трускавецький водоканал”, бюджетними установами.Востаннє перегляд тарифів проводили 1 липня 2007 року.

Після того двічі – у червні 2008 року і січні 2009 року – відбувалося їх корегування на основі об’ємів виробництва, що враховувались при встановленні тарифів, що діяли з 1 липня 2007 року. Протягом двох років різко зменшилося споживання води внаслідок поступового переходу до масового застосування засобів обліку споживачами житлового сектору, зменшення споживання води ТзОВ “Трускавецький водоканал”, бюджетними установами.

Leave a Reply