Сто днів Миколи Гука

Проведена міським головою Дрогобича Миколою Гуком прес-конференція з нагоди ста днів його перебування при владі (після рішення Гагарінського районного суду Севастополя про поновлення його на роботі) викликала у мене, як і в багатьох дрогобичан, повне розчарування. Я був налаштований дійсно почути про напружену роботу і плани на найближче майбутнє міського голови Дрогобича п.Гука, а почув звіт про виконану роботу посадовця на рівні майстра житлово-експлуатаційної організації. Нехай мене вибачить п.Гук, але розмістити лавки по місту, відкопати від трави пару десятків квадратних метрів асфальту, засипати якусь яму – це об’єми роботи не більше двох тижнів праці. А ще пан міський голова бідкається, що немає грошей у бюджеті і роздумує про те, що би ще продати. Як кажуть, були би гроші, то дурень дасть собі раду, що з ними зробити.
Дивує, що така необізнана людина у плані ведення міської господарки має намір на наступних виборах знову балотуватися на посаду міського голови.

Шановний голово! Згодіться, що Ви далекі від ведення комунального господарства міста. Вам уже запізно вчитись і не намагайтесь далі експериментувати на нашому місті. Повірте, це не моя єдина думка про Вашу фаховість і обізнаність у житлово-комунальних питаннях. Сконцентруйте свою увагу на інших ділянках роботи як голова міста – наприклад, на гуманітарній сфері. А ведення міської господарки передайте оновленому апарату управління комунального господарства.

Одне спасіння для Вас – призначити фахівця на посаду заступника голови з комунального господарства. Припиніть шукати людину за особливими критеріями, як було у випадку Вашого намагання призначити на посаду керуючого справами дилетанта, який обіцяв за два тижні оволодіти всіма необхідними знаннями у випадку його обрання. Вашу пропозицію з кадрового питання можна тлумачити двояко. Може, Ви хочете обставитися підлеглими, які не були би розумнішими за Вас? В такому випадку, Ви себе недооцінюєте. Все ж таки життєвий досвід Ви повинні мати. В іншому випадку, з певних етичних міркувань, я скромно змовчу. Невже Ви думаєте, що у Дрогобичі просто немає розумних людей, які не можуть помітити критерії Вашого кадрового підбору на ключові посади у ратуші?

Пропоную Вам оголосити конкурс на посаду заступника голови з житлово-комунальної сфери. Звичайно, Вам це треба було зробити відразу, як цю посаду залишив п.Богдан Іванців. Заслухайте претендентів на дану посаду на засіданні виконкому. Виберіть на сесії достойну кандидатуру і починайте працювати на благо міста. Відберіть найкращі пропозиції у претендентів на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства щодо реформування міської господарки у період фінансово-економічної кризи. Проаналізуйте запропоновані тими ж претендентами заходи, які спрямовані на покращення економічної ситуації в нашому регіоні, заходи з наповнення міського бюджету, з підвищення якості та обсягу житлово-комунальних послуг, покращення благоустрою міста, з реформування відносин у сфері централізованого водопостачання і водовідведення і таке інше.
На основі запропонованих заходів додайте свої пропозиції, розробіть короткострокові та довгострокові програми з нагальних проблем. Дані програми затвердіть на сесії міської ради, забийте кошти на заплановані цілі. А вже по затверджених програмах розробіть план дій щодо запланованих заходів. Залишається за Вами здійснювати постійний контроль за виконанням реально запланованого.
Давно назріла потреба на місцевому рівні розробити і винести на сесію міської ради антикризову програму на 2009-2010 роки щодо подолання негативних явищ у фінансово-економічній сфері, в комунальному господарстві Дрогобича і шляхи виходу з кризи нашої міської господарки.

Це далеко не повний перелік роботи і плани на найближче майбутнє міського голови. Такий звіт хотіла почути дрогобицька громада від свого мера. Але нічого, ще можна все виправити. Ви, напевно, знаєте, що ефективність роботи будь-якої влади на місцях оцінюється реальним наданням комунальних послуг населення, своєчасно розпочатим опалювальним сезоном, в реалізації державної політики в житловій сфері й таке інше. Це першочергове завдання влади на місцях. А ями, трава… – це буденна робота, без якої теж не обійтись.

І на завершення рекомендую Вам як керівнику такого рангу дотримуватись у своїй роботі наступної послідовності в прийнятті рішень. Насамперед, маючи мету, спрогнозуйте результат, плануйте свої дії, використовуючи інформацію, і аж тоді приймайте рішення. Коли прийняли рішення і почали реалізовувати його виконання, здійснюйте контроль, а сам результат рішення піддавайте аналізу. Така послідовність у прийнятті рішень керівником повинна циклічно повторюватися.
Відповідно з прийнятими правильними і не-правильними рішеннями визначається продуктивність керівника, принесена ним користь, позитивна віддача.
Ніколи не практикуйте і не дотримуйтесь керівництва, коли зранку прийняте одне рішення, а на вечір з’явилося діаметрально протилежне. Продуктивність такого керівника є нульовою, а підлеглі однозначно зроблять відповідні висновки щодо, м’яко кажучи, нерозумного керівництва.
Наслідком Вашого полюбляння практикувати останній метод керівництва з впевненістю можна віднести роздавання доган підлеглим.

Хочу Вам нагадати, що перш ніж оголошувати догану, Ви повинні взяти пояснення і розглянути його. При відмові підлеглого надати пояснення складається акт. Якщо Ви не дотрималися такої процедури, оголошена догана не має юридичної сили. Суд однозначно відмінить таке дисциплінарне стягнення.
Прислухайтесь до вказаних порад і закочуйте рукави, починайте щось робити.
А щодо ямок, то обов’язково дайте особисте розпорядження майстру щодня перераховувати їхню кількість. Ліквідовуючи ямки, спостерігається тенденція з’яви їх в інших місцях. Це ми чітко засвоїли, й історія з ямками повторюється у нашому місті. Рекомендую глобально вивчити цю проблему і прийняти єдино правильне рішення. Якщо не знаєте, то зверніться до мене, можу на-дати всесторонню відповідь, що необхідно зро-бити, аби дана проблема зникла назавжди.
Пам’ятайте, що громада тепер уже всерйоз спитає за виконану Вами роботу з нагоди наступ-них ста днів Вашого управління містом.

ДРОГОБИЧАНИН
ВІД РЕДАКЦІЇ. Двісті днів припадає на неділю, 13 грудня. Навряд чи Микола Гук знову скличе прес-конференцію, аби прозвітувати про виконану роботу…

Джерело: Тустань

Leave a Reply