Обережно: інтернет-унітази

Добре, що інформаційний простір Дрогобича та регіону активно розширюється – переважно за рахунок створення нових інтернет сайтів. Погано, проте, що в цьому інформаційному інтернет-повноводді часто-густо думкам буває тісно, а словам просторо.

А ще гірше, коли сайти видають дезінформацію за інформацію, оперуючи не документами і фактами, а плітками та інституціями. А те, що ці інтернет-потоки створюють люди, для яких журналістика – така ж абстракція, як для нас кратери на Місяці, як кажуть, у ніякі ворота не лізе. Тому, зрозуміло, інтернет-сайти працюють за принципом унітаза. У лайні може опинитися кожен, хто щось робить і, певна річ, помиляється. Білими і пухнастими мають шанс залишитися тільки трутні, ледарі і демагоги, які за своє життя не збудували навіть собачої будки.

Невже, панове журналісти, цей факт не зачіпає вашої професійної гідності? Можливо, на сторінках поважних газет варто розповісти про цих журналістів-самозванців, точніше асенізаторів, які опускають другу древню професію в унітаз?

Написав Микола Дуда, дрогобичанин.

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply