Підприємці знайшли інвестора в Дрогобицький ринок

Відсутність коштів на добудову ринку на вул.П.Орлика – це основна проблема в наведенні порядку з ринковою та вуличною торгівлею в Дрогобичі. Третина з території ринку простоює через невирішення питання з недобудовою, яка не приносить доходу в бюджет міста.

Координаційна рада підприємців

Координаційна рада підприємців

На даній території можливо було б розмістити всіх підприємців, що торгують на вулицях Шалом Алейхема, Ковальській, Малий ринок та на АС № 2.

Чинне законодавство дозволяє врегулювати питання виходячи з інтересів міста, підприємців та влади. Постанова КМУ від 29 лютого 1996 р. № 270 “Про затвердження Положення про порядок створення відкритих акціонерних товариств на базі майна об’єктів незавершеного будівництва” дозволяє утворити акціонерне товариство з підприємців, що торгують на ринку, з метою будівництва сучасного ринку. Таких акціонерів може бути близько тисячі. Якщо кожен вкладе близько 10 тис. грн., то в цілому в побудову ринку буде інвестовано більше 10 млн. грн. Тим більше що підприємці будуть мати можливість вносити кошти поступово, по мірі будівництва ринку, що буде не так обтяжливо для сімейних бюджетів.

При такому вирішенні питання:
• місто отримає кошти за недобудову,
• на ринку створиться більше 250 нових робочих місць, в першу чергу для підприємців з центру міста,
• суттєво зростуть надходження до місцевого бюджету,
• очиститься центр міста від вуличної торгівлі.

Але міським головою та виконавчим комітетом ігноруються рішення сесії, Ухвала суду, Постанова уряду № 868 від 29.07.2009р. та здійснюється незаконний тиск на підприємців та на правоохоронні органи.
Запропонований механізм вирішення багаторічної проблеми вуличної торгівлі та ринку дасть змогу скерувати зусилля влади в законне русло. Ми пропонуємо на сесії міської ради невідкладно розглянути питання про відчуження незавершеного будівництва підприємцям ринку, з метою побудови сучасного ринку. Наша пропозиція прозора, усуває будь-яку корупцію.

Вибір за депутатами, чи буде продовжуватись незаконна війна з підприємцями, чи Дрогобич буде мати цивілізований ринок.

7 жовтня 2009 року
Координаційна рада
громадських організацій
підприємців Дрогобиччини

Leave a Reply