Запрошуємо на рок-джем

10 жовтня у Дрогобичі відбудеться другий рок-джем. Ініціатором такого заходу є дрогобицький рок-гурт «Омерта». На кожний джем вони представляють програму, де, за традицією, виконують «кавери», тобто класичні твори відомих світових гуртів у власному виконанні.

gytarВідмінність джему від звичного рок-концерту полягає в тому, що музиканти знаходяться не на сцені, а разом зі своєю звуковою апаратурою безпосередньо у залі разом з глядачами. «Така «клубна» атмосфера сприяє кращому контакту музикантів з публікою, адже вони не відгороджені багатометровою сценою та кіловатами звуку. Глядачі можуть спостерігати, як народжується жива музика», – кажуть організатори.

Минулого разу, 25 квітня цього року, музиканти порадували рок-гурманів майстерним виконанням пісень груп Deep Purple, Black Sabbath, Whitesnake, Metallica, Thin Lizzy. На цей раз хлопці обіцяють додати Motorhead, Pantera, Iron Maiden, Joan Osbourne та ще кілька сюрпризів.

У своїй творчості виконавці тяжіють до більш «класичного» року, і це можна зрозуміти з назв груп, пісні яких вони виконують. Джеми приваблюють людей старшого покоління, тих, які росли на музиці 70-х, 80-х років.

«Я з дитинства слухаю класичний рок, і зараз, коли ми зібрали команду однодумців, то отримуємо море задоволення від того, що самі можемо виконувати ці речі і тішити цим своїх друзів», – каже бас-гітарист гурту «Омерта» Сашко Охріменко.

«Крім виконання класичних рок-композицій, рок-джеми є доброю школою для нас, як для музикантів. Таким чином ми відточуємо свою майстерність і, правду кажучи, частенько використовуємо «прийоми» братів наших старших при написанні і виконанні власних композицій», – додав барабанщик «Омерти» Аднрій «Оззі» Когут.

Другою особливістю джемів є те, що музиканти з різних груп можуть поімпровізувати разом, як то кажуть «поджемити». «Це також та родзинка, яку ви рідко побачите на стандартних концертах. Цей раз очікується візит віртуозної джазової піаністки Оксани Красівської, яка обіцяє поімпровізувати з рокерами», – йдеться у повідомленні організаторів.

У концерті також візьме участь молода панк-рок команда зі Стебника «Туди-Сюди», які стали призерами Львівського обласного конкурсу молодих гуртів «Level-Up» та молода цікава хеві-метал група зі Львова Kadath.

Джем відбудеться 10 жовтня у приміщенні «Центру молоді» (колишній будинок офіцерів). Початок – 18.00.

Західна інформаційна корпорація

http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/10/04/198717

Leave a Reply