Руслана і “Танок на майдані Конго”

Руслана і  “Танок  на майдані Конго” зібрали майже 20 тисяч глядачів.

z_Ukrainou_v_serciЗа даними дрогобицьких міліціонерів, увечері минулого четверга на площі Ринок у Дрогобичі зібралося ледь не 20 тисяч людей. Таку велику кількість дрогобичан, жителів сусідніх міст та району змогла зібрати Руслана та група “Танок на майдані Конго”.

До слова, свою участь у всеукраїнському турі “З Україною в серці” Руслана розпочала саме з Дрогобича. Чому? Про це вона цього вечора не говорила, та всі знають, що місто Котермака для неї фартове. Тут вона вперше виконала свою програму “Дикі танці”, з якою згодом перемогла на Євробаченні. Очевидно, вона сподівається, що дрогобицький старт буде щасливим і цього разу. А цього разу у великому серці, яке почало стукати на підтримку Юлії Тимошенко, зібралися всі провідні естрадні співаки та співачки України.

Про те, що в Дрогобичі намічається грандіозне шоу, почали здогадуватися всі за кілька днів, коли розібрали міську сцену і почали встановлювати нову – більшу і потужнішу. Скільки було довколо цього розмов!

Але, за словами завідувача агітаційно-пропагандистським відділом міської організації ВО “Батьківщина” Романа Москаля, ніхто не вимагав забирати міську сцену. Це було побажання. Міська влада виконала його, за що їй велике спасибі. В іншому випадку нову сцену змонтували б поруч. А те, що нова сцена була потрібна, зрозумів кожен, хто бачив, як під’їхав рефрижератор, з якого почали розвантажувати апаратуру. Скільки сотень кілограмів чи, може, й тонн цього обладнання встановили на сцені, сказати важко. Так само важко сказати, чи витримала б таке навантаження міська сцена. Тим паче, що коли зазвучали динаміки, здавалося, навіть земля під ногами почала вібрувати.

Цікаво також, що організатори шоу не користувалися місцевими джерелами струму. На ще одному рефрижераторі були розміщені потужні генератори. Саме вони забезпечували струмом роботу всієї апаратури, завдяки чому переливалася різними кольорами не тільки сцена, а й площа і при цьому живий звук голосів артистів доносився навіть донайвіддаленіших кутків міста.Всі виступали без “фанери”, і це приваблювало публіку.TNMK2

Публіка почала збиратися задовго до початку концерту. Вже о сьомій годині вечора знайти місце ближче до сцени було неможливо. А людські потоки рухалися безперестанку зі всіх боків. Велика частина з них сподівалася, що на зустріч з дрогобичанами приїде прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Тому перед Ратушею тіснилася не тільки молодь, а й поважного віку люди.

Концерт розпочався о восьмій годині вечора, які і було написано на афішах. Ніхто й не здогадувався, що хлопці з групи “Танок на майдані Конго” розпочали свій виступ без розминки. Вони ледь не запізнилися, бо дорога від Нового Села до Гаїв Верхніх була перекрита. Це було пов’язано з тим, що в Трускавці в той час проходив Економічний форум з участю Президента України та інших високих посадових осіб держави. Очікувалося, що в цьому Форумі візьме участь і прем’єр-міністрЮлія Тимошенко, паралельно відвідавши місто Котермака. Та, на жаль, справи державної ваги не дозволили ій приїхати до нас.Ми знали про це ще напередодні і повідомили в газеті. Та її читають не всі… тому й дивувалися люди, чому це Юлії нема.

ryslana2Та все забулося, коли зазвучала музика. Треба віддати належне: “Танок на майдані Конго” зачарував, захопив тисячі людей, змусив підтанцьовувати навіть тих, кому за п’ятдесят. Та коли на сцену вийшла Руслана площа загуділа, зашуміла, завирувала, зааплодувала і в той момент, здавалося, всі були з Україною в серці. Під час виступу співачка навіть примудрилася допомогти оператору дрогобицького телебачення Ігореві Чижику. Вона взяла його телекамеру і почала знімати площу.

До речі, площа Ринок добре проглядалася зі сцени. Краще дійство було видно хіба з балкону Ратуші, а ще краще – з вежі, з якої, до речі, спостерігали за шоу численні глядачі. Концерт пройшов “на ура”. А вже зранку дрогобичани дивувался: великої сцени не стало. Її розібрали вночі і повезли до Львова. Місто Лева стало другим у турі Руслани і “Танку на майдані Конго”.

Іван Швед

Джерело: Вільне слово

Leave a Reply