Мер просить його оштрафувати

12 жовтня, Дрогобицький міський голова Микола Гук на оперативній нараді звернувся з проханням до державного санітарного лікаря Дрогобича Оксани Гривнак з проханням оштрафувати його за невиконання припису санепідемстанції щодо перенесення з центру вуличної торгівлі.

ГукЯк зауважив Микола Гук, дня нього це буде важливою підставою, щоб звернутися до суду, який остаточно визначить, хто винен у тому, що стихійна торгівля з центру міста досі не перенесена.

Нагадаємо, міська санепідемстанція уже двічі виносила постанови про застосування адміністративно-запобіжних заходів до керівництва міста за порушення санітарного законодавства.

У липні цього року було прийнято рішення виконкому «Про заходи щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі у м. Дрогобичі» від 16.07.2009 № 195, відповідальність за виконання якого покладено на директора КП «Дрогобицький ринок» Б. Волошина та начальника Дрогобицького МВ ГУ МВСУ У Львівській області Д. Гусашвілі. Підприємці оскаржили це рішення у суді, де сьогодні перебуває справа.

Джерело: drohobychanyn.io.ua

Leave a Reply