Анатолій Гриценко на Дрогобиччині

Анатолій Гриценко: треба голосувати не за того, за кого усі, а за кого не буде соромно.

foto-49394-10425

Анатолій Гриценко та Юлія Мостова

На Дрогобиччині перебуває один з майбутніх кандидатів в Президенти, народний депутат України, екс-міністр оборони, лідер організації «Громадянська Позиція», полковник запасу Анатолій Гриценко. Він вирішив ближче ознайомитися із проблемами простих українців і пожити певний час у різних регіонах нашої держави. Для проживання на теренах Дрогобиччини Анатолій Гриценко обрав Борислав, де оселився у типові трикімнатній квартирі будинку старої побудови. Разом з ним приїхала і дружина, заступник редактор газети «Дзеркало тижня» Юлія Мостова.

11-12 жовтня пан Гриценко зустрівся з мешканцями нашого регіону. У Народному домі Борислава майбутній кандидат у Президенти спілкувався з громадськістю краю. Наступного дня відвідав Дрогобицький нафтовий технікум, педагогічний університет, ратушу, побував біля бювету мінеральних вод у Трускавці.

Анатолій Гриценко іронічно називає себе як кандидата в Президенти «першим непрохідним». Бо йому часто доводиться чути від людей, мовляв, Гриценко – перший, кращий із кандидатів, але ж він непрохідний і не перемо переможе на виборах. Кажуть, що він порядний офіцер, професіонал, дбає про людей і про державу, не краде, тримає слово, уміє жорстко наводити порядок… Але у нього немає грошей, його не підтримують олігархи, його рідко пробачиш не екрані, то ж він – непрохідний! Пан Гриценко згоден, що за сьогоднішніх правил у нього справді не надто багато шансів на перемогу. Проте ці правила нав’язують ті, хто сьогодні при владі, хто власне й довів Україну до прірви. У такій країні, де прохідним буде кандидат, за яким мільйони і олігархи, який після обрання проводитиме не власну, а їхню політику – крастиме, дуритиме людей, здаватиме інтереси держави – прості українці не матимуть майбутнього. Щоб цього не сталося, треба змінити цю викривлену систему, при якій кращий кандидат – непрохідний. Система просто не допускає нагору, до влади справді талановитих і працелюбних, відповідальних і добросовісних людей.

grytsenkoСьогодні влада сприймається як годівниця, за яку йде запекла боротьба серед спритних, хитрих багатих і злодійкуватих. Тому, за словами Анатолія Гриценка, на вибори треба обов’язково прийти усім і проголосувати не за того, за кого голосують усі, а за того, за кого не буде соромно.
Пан Гриценко розповів, що вирішив балотуватися у Президенти, аби змінити існуючу систему беззаконня, захищати інтереси 46-ти мільйонів громадян, а не кількох сімей багатіїв. Але оскільки власних мільйонів не має, бо не накрав, в олігархів позичати не хоче, бо на просту президента планує реалізовувати свою програму, а не їхню, тому звернувся до громадян України з проханням допомогти зібрати кошти на заставу для участі у виборах, а її завдяки БЮТу і Партії регіонів зараз збільшили до 2,5 млн. грн.

Анатолій Гриценко розповів про низку законопроектів, внесених ним на розгляд Верховної Ради. Серед них – про скасування державного технічного огляду автотранспорту. Адже сьогодні це – загальнонаціональні обман, побори і хабарі. На думку народного депутата, нинішній техогляд нічого спільного з безпекою на дорогах не має. З людей збирають гроші, які не йдуть напряму в бюджет, їх забирають створені при МВС підприємства. А талон на ліловому склі аж ніяк не говорить про те, що авто технічно справне. На наших дорогах можна побити ходову на першому ж перехресті, але за наявності талона вважатиметься, що машина справна. Цей обман нікому не потрібний – лише сам водій повинен відповідати за справність свого автомобіля.

Запропонував Анатолій Гриценко і власний проект змін до Конституції України. Одним із його нововведень є суміщення посад президента і прем’єр-міністра. Це не лише збільшить повноваження головної особи країни, їй доведеться безпосередньо відповідати за те, що зроблено протягом каденції.
На запитання, як майбутній кандидат збирається подолати повальну корупцію, він відповів: «Риба гниє з голови, але зазвичай її чистять з хвоста. А я почну з голови, тоді результати відчують усі і досить швидко».

Ярослав ГРИЦИК
Джерело: Галицька зоря

Leave a Reply