У Тернополі автономне опалення з 1 травня

15 жовтня на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення «Про надання дозволу на встановлення індивідуальних (автономних) систем опалення та гарячого водопостачання».

Відтак, затверджено списки громадян, яким надано дозволи на встановлення індивідуального опалення (2356 дозволів).

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Тернопільської міської ради, також 35 громадянам надано дозвіл на узаконення самочинно встановлених автономних систем опалення.

За словами помічника міського голови Олександра Креденця, абсолютно всі заяви мешканців, що хочуть встановити автономне опалення, розглянуто і на їх основі видано відповідні дозволи. Однак роботи з від’єднання мешканців від централізованої системи, згідно із рішенням, можна буде проводити лише після завершення опалювального сезону, а саме з 1 травня до 25 вересня 2010 року. Відповідно громадянам, яким надано дозвіл на узаконення самочинно встановлених систем індивідуального опалення, слід оформити документи у термін до 1 січня 2010 року.

«Тернополяни впродовж опалювального сезону зможуть виготовити необхідну проектно-технічну документацію, закупити обладнання, знайти ліцензоване підприємство, яке займається встановленням індивідуальних систем опалення, – зазначив Олександр Креденець, – і вже починаючи з 1 травня наступного року приступити до виконання робіт з від’єднання від центральної системи опалення».

Комісія з розгляду питань, пов’язаних із наданням дозволів на встановлення індивідуальних систем опалення та гарячого водопостачання у житловому фонді продовжує, працювати щодня із 9.00 год. до 16.00 год. за адресою: бульвар Шевченка, 1 (1 поверх). Тут можна одержати інформацію щодо процедури отримання дозволів на встановлення індивідуального опалення, а також здати необхідний пакет документів (копія свідоцтва на право власності, копія паспорта, довідка-характеристика із ЖЕКу).

Джерело: Zaxid.net

Leave a Reply