Мешканці відмовляються приймати тепло

Керівники об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлових кооперативів відмовляються приймати теплоносій, – про це, сьогодні, 19 жовтня, на оперативній нараді в міській раді повідомив директор КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як. Відмову мотивують тим, що занадто високі ціни на тепло, а також тим, що поки що не дуже холодно. Одночасно деякі мешканці з цих будинків уже зверталися до міської влади з усними скаргами, що їхні будинки і досі не обігріваються.

Перший заступник міського голови Петро Суда доручив директорові департаменту міського господарства Юрію Кондратюку запросити голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових кооперативів на нараду до Ратуші для того, щоб визначити графік подачі тепла до їхніх будинків. Попередньо цей графік має бути узгоджений з мешканцями будинків.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження міського голови Миколи Гука, опалювальний сезон у Дрогобичі розпочався 15 жовтня. Подача тепла до будинків має бути завершена протягом тижня.

Джерело: Інформація Трускавецький Вісник № 77 (103) від 19 жовтня 2009 р.

Leave a Reply