Не проголосували

Міський голова Микола Гук у п’ятницю, 16 жовтня, на сесії міської ради двічі ставив на голосування рішення виконавчого комітету щодо підвищення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення на 47 відсотків, однак воно не набрало необхідної кількості голосів.

Тепер, на думку міського голови, своє слово з цього приводу має сказати громада. Микола Гук пропонує винести питання щодо підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення на громадські слухання. «Хай громада скаже, що вона хоче, – каже Микола Гук. – Чи і надалі цілоденно мати в помешканнях воду і платити за високими тарифами, чи обмежити водопостачання, подавати воду лише у ранковий та вечірній час і платити менше».

Нагадаємо, що 15 жовтня виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення “Про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення», яким було підвищено плату на 47 відсотків. Міський голова Микола Гук голосував проти цього рішення, мотивуючи тим, що таке значне зростання тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення нині є непосильним для мешканців міста. Про це свідчать численні скарги мешканців міста на їх низьку платоспроможність через призупинення роботи провідних підприємств міста, негативні наслідки економічної кризи в країні.

У той же день Дрогобицький міський голова Микола Гук підписав розпорядження про зупинення дії рішення виконавчого комітету міської ради від 15 жовтня і доручив секретарю міської ради винести його 16 жовтня на розгляд сесії міської ради.

Джерело: Інформація Трускавецький Вісник № 77 (103) від 19 жовтня 2009 р.

Leave a Reply