У Дрогобичі лютують гострі респіраторні захворювання і грип

У Дрогобичі протягом минулого тижня у поліклініки зареєстрували понад 1800 викликів лікарів до хворих, кількість хворих на гострі респіраторні захворювання та грип в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась в 2,6 рази. 27 жовтня було понад 700 викликів.

Як повідомила головний державний санітарний лікар м.Дрогобича Оксана Гривнак, 22 жовтня вона видала припис, відповідно до якого з 23 жовтня в школах призупинено навчання. Наступного дня вийшла постанова головного державного санітарного лікаря, якою заборонено роботу позашкільних закладів та проведення кульмасових заходів.

26 жовтня перший заступник міського голови Петро Суда провів засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій за участю головного державного санітарного лікаря, начальників відділів з питань надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я, освіти, культури та мистецтв, сім’ї, молоді і туризму, керівників медичних установ, на якій обговорено питання про епідемічну ситуацію з грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій, що склалася в Дрогобичі та Стебнику. Зокрема, констатувалось, що медичні заклади переповнені, особливо дитяча лікарня. На понеділок, 26 жовтня, у місті померло четверо осіб людей. Медики пов’язують ці смерті із ускладненнями, викликаними вірусними захворюваннями. Помирають від пневмонії, яка не піддається лікуванню – люди згорають на очах.

За пропозицією Петра Суди, було створено робочу групу, яка, уважно проаналізувавши ситуацію, учора, 27 жовтня, запропонувала розгорнути 20 додаткових ліжок в дитячій лікарні, перетворити відділ відновного лікування міської лікарні №1 у відділ гострих респіраторних вірусних інфекцій, додатково розгорнути 20 ліжок на базі Стебницької міської лікарні, виділити додатково 4 легкових автомобілів для обслуговування викликів поліклінікою та дитячою лікарнею. Для здійснення лікувально-профілактичних заходів пропонується додатково виділити з бюджету 100 тис грн.

Джерело: http://drohobychanyn.io.ua

Leave a Reply