У Дрогобичі може трапитися ліфтова революція

На сесії Дрогобицької міської ради депутат Богдан Звір висловив пропозицію, щоб плату за користування ліфтом нараховувати залежно від кількості мешканців квартири, а не від її площі.

“Квадратні метри ліфтом не їздять, – каже Богдан Звір. – Адже в малій за площею квартирі може жити багато людей, котрі частіше користуються ліфтом, ніж, наприклад, самотня мешканка більшої квартири, яка, зрозуміло, їздить менше”. Міський голова доручив відповідним службам вивчити доцільність запровадження такого принципу нарахування плати за користування ліфтом.

Анатолій Власюк
Джерело: Тустань

З досвіду Трускавця у місті для вирішення цієї проблеми — якість роботи ліфтів, тобто можливісUKRAINE ELEVATOR CARDть постійно ними користуватися — у 2002 р. було встановлено у ліфтах спеціальні термінали (виробництва Білорусі вартістю на той час усього 196 грн. кожен), що зчитують інформацію зі спеціальних карток. Вставив таку картку в термінал — і безперешкодно їдеш угору, а якщо картки немає, то ліфт не рухається. Чимало трускавчан належно оцінювали ці послуги і купували картки вартістю усього 6 грн. на сто поїздок. Для пенсіонерів — у півціни. Тому сьогодні в Трускавці і ліфти цілі, і «бігають» вони безперебійно, і електроенергія заощаджується.

Подібний досвід використав і Борислав, а от Дрогобич, ніяк не може до цього дойти, простіше розділити плату на людей згідно своїх пірахунків.

За публікаціями  “Дзеркало Тижня”

www.dt.ua

Leave a Reply