Миколі Гуку мало внутрішніх проблем та ворогів

Життя вчить, що воно нічого не вчить. Дрогобицький міський голова, який ще нещодавно заявляв про власну безсилість у боротьбі із торгівлею в центрі міста та пропонував як справжній офіцер вивісити білий прапор над дрогобицькою ратушею, днями «влип» ще в дві неприємні історії.

Одна з них – втручання у внутрішні трускавецькі справи. Микола Петрович дав доручення сприяти інформаційній підтримці одного з представників трускавецької опозиції. Чи вибачать йому це місцеві націоналісти, важко сказати, щось у них не відчувається любові до Яценюка, якого всім силами та коштами підтримує цей маловідомий у Трускавці претендент на мерську посаду.

Справджується прислів’я, що керує не голова, а шия – дружина мера Дрогобича, яка не так давно працювала у промерській трускавецькій газеті «Франкова криниця Підгір`я», перекинулася до опонентів – прихильників «рятівника України».

Другим скандалом стало те, що мер Дрогобича демонстративно відмовився від участі в спортивних заходах у місті-побратимі Дрогобича – польській Лєґніці. Причина – те, що там нещодавно одну з вулиць назвали іменем жертв воїнів УПА. Уявімо собі, що поляки перестали б їздити до Трускавця лише з тої причини, що в нас є вулиці героїв УПА, Макомацького, Бандери.

Між іншим, польське місто Лєґніца – одне з тих, де процент етнічних українців досить високий і вони мають достатньо умов для розвитку національної культури. Не виключено, що такий псевдо-націоналістичний крок дрогобицького мера призведе до охолодження стосунків між Дрогобичем (в тім числі і науковим) та багатьма іншими польськими містами, в тім Ряшева та Перемишля.

Про безпідставні погрози Гука розпустити дрогобицьку міську раду ми й не згадуємо.

Трускавецький вісник

Leave a Reply