Микола Гук таки хоче розпустити міську раду

Нє, казав я вам, що Микола Гук то є велика ненза, а ви мені не вірили. Тепер він задумав розпустити Дрогобицьку міську раду, хоча ще недавно депутати відкликали свою апеляцію зі Севастопольського суду, аби він лишився міським головою.

Микола Гук це вже забув. А чому? Після того як депутати Дрогобицької міської ради втретє не виконали рішення Дрогобицького міськрайонного суду про поновлення на роботі незаконно звільненого заступника начальника управління комунальних ресурсів  Романа Ощипка, Микола Гук пообіцяв їм вдруге надіслати на адресу Верховної Ради подання про розпуск Дрогобицької міської ради.

Перший раз міський голова надсилав таке подання у дні “лютневої кризи”, коли його було дочасно позбавлено повноважень. Однак таке подання може і не мати жодних перспектив. Переобрання чинних місцевих рад, згідно Закону України від 20 жовтня 2009 року, відбудеться вже 30 травня 2010 року. А згідно Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, у випадку, якщо до чергових виборів залишилось менше шести місяців – вибори можуть за рішенням відповідної ради не проводитись.

Але, з іншого боку, якщо Верховна Рада визнає наведені факти достатніми для розпуску Дрогобицької міської ради, то такі вибори можуть таки  відбутись. А ви кажете, жи не ненза той Гук.

Ось така фільозофія, пані та панове…

Анатолій Власюк

Джерело: Тустань