Мені щастить, коли українською…

UA DAY 2009 – це громадська акція, що покликана популяризувати використання української мови у побуті. Акція проводиться 9 листопада – День української мови та писемності. Мета акції – це не принизити достоїнства інших мов чи національних меншин, а навпаки, заохотити вживати українську мову у побуті.

Суть UA DAY полягає в тому, щоб у визначений день використовувати у своєму побуті лише українську мову. Ви можете розмовляти нею з родиною та друзями, писати SMS, читати українську книгу, або ж поділитися думками у своєму блозі. Вибір діяльності такого роду необмежений.

Акція UA DAY 2009 не фінансується жодною політичною партією чи громадською організацією України і не має відношення до жодних передвиборчих кампаній. UA DAY – це добровільна, некомерційна громадська ініціатива.

Мне хорошо разговаривать и на русском

UA DAY – добровільна акція, і ніхто не змушуватиме вас робити те, чого ви не бажаєте. Однак знання державної мови країни, у якій ви постійно проживаєте, це скоріше не обов’язок, це ваш особистий пріоритет.

Чим більшою кількістю мов володіє людина, тим вищий її освітній рівень, хіба не так? Так чому б не спробувати почати розмовляти українською? В UA DAY 2009? Для цього не потрібно ні грошей, ні якихось фізичних зусиль. Достатньо вашого бажання вміти розмовляти мовою тієї держави, у якій живете ви та ваші близькі.

Як взяти участь в UA DAY 2009

Джерело: UA DAY

Leave a Reply