Депутати однієї партії не можуть погодитися. А що говорити про інших?

Нова хвиля обурення почалася із заяви щодо дій С. Ваврина та В. Сабата до Юлії Тимошенко членів партійної організації, депутатів Дрогобицької міської ради фракції БЮТ М. Летнянчина, Ю.Мацюрака, С.Кузьменка, О.Ліщинського, Р.Пукала, І. Шиха.

Ця заява попала на інтернет-сторінку. З формулюванням: «За дії, несумісні з перебуванням в партії, приниження авторитету партії, зневажливе ставлення до колег по партії, розповсюдження неправдивої інформації …», трьох депутатів виключено з членів бюро, а Миколу Летнянчина виключено з рядів партії. Окрім того, бюро вивело його зі складу кандидатів у депутати та з кадрового резерву на заміщення вакантних посад в органах державної влади та місцевого самоврядування.

«Все це відбувається через чисто суб’єктивні дії С.Ваврина і В. Сабата, які намагаються просто розштовхнути всіх, для того, щоб зайняти ключові позиції. Ми мали і зараз маємо свою точку зору на усі ці процеси. Не хочу, щоб мене звинуватили в тому, що я почав – не дочекавшись апеляції. Але я буду боротися, буду показувати усі нюанси, які пов’язані з намаганням пристосувати цю хвилю, яка створена в БЮТі, до своїх особистих інтересів. Питання про виключення мене з партії було розглянуто без моєї присутності та без моїх пояснень. Якщо вони скасують рішення, тоді це спрощує ситуацію»,- прокоментував пан Летнянчин.

Керівник міського штабу Блоку Юлії Тимошенко Михайло Ваврин:«Кожен має право писати, але я маю право захищатись. Депутат міської ради від БЮТу Микола Летнянчин порушив певні пункти Статуту і програми партії, коли внутрішньопартійну дискусію після прийняття рішення на конференції продовжив у ЗМІ. В Статуті партії написано, що дискусія дозволяється до прийняття рішення. Він особисто був зацікавлений, щоб ця заява попала не до лідера Юлії Тимошенко, а в ЗМІ.

При повторному проведенні бюро пан Летнянчин був присутній. Коли затвердили в порядку денному питання про персональну відповідальність члена партії М.Летнянчина, він встав, грюкнув дверима і пішов.
Зараз передвиборчий період. Кожна думка повинна бути спрямована на виконання головного завдання – пропаганди ідей лідера партії. Можна вважати, що дискусія, яка не йде на користь партії, розцінюється як зрада інтересів партії. Це лінія фронту і це на користь нашому опоненту.

З чого все почалося? Конференція прийняла рішення про дострокове припинення обов’язків міського голови. Депутати фракції, в першу чергу Летнянчин та інші, за незадовільну роботу міського голови це питання поставили на сесію. Коли Гагарінський суд міста Севастополя прийняв рішення поновити Миколу Гука, тоді пан Летнянчин та інші вважали за потрібне письмово підтримати це рішення. Але позиція конференції, бюро і 8 членів була іншою».

Мар’яна ЛУЖЕЦЬКА

Джерела Трускавця

Leave a Reply