Арсеній Яценюк: «До влади в країні мають прийти політики з державницькою ідеологією»

Кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк наголошує, що формує нову управлінську еліту, яка керуватиме країною. Про це він повідомив у середу, 11 листопада, на мітингу-телемості між Феодосією та іншими десятьма містами Криму.

«Дуже часто політичні опоненти мені кажуть: покажіть команду. Я відповідаю: кого ви хочете побачити? Тих, хто у ваших списках, хто з вами працював, політичних моделей, які ходять на політичному подіумі? Ви їх хочете працевлаштувати у мене тепер?» – зазначив Арсеній Яценюк.

Кандидат у президенти підкреслив, що почав процес формування команди знизу. «За десять місяців ми зібрали тисячі бойових одиниць, з яких 200 людей – це мій кістяк. Я формую команду за складним принципом, за принципом, зокрема, навчання. Адже як у нас виходить: більшість людей, які хочуть у владу, вважають, що у владу треба прийти тільки для одного: поділити землю, поділити бюджет, самому працевлаштуватися і вирішити проблеми власної сім’ї. Такою є влада, якій 18 років. Я повинен це переламати».

Арсеній Яценюк заявив, що формує нову управлінську еліту, яка керуватиме країною. Першим його кроком було створення школи державного управління. «Ми навчили першу лінію державних управлінців. Незалежно від віку, від того, що вони робили раніше, вони повинні зрозуміти: вони йдуть до місцевої ради не землю ділити, а до обласної ради – не відправити гроші на свою фірму. Вони йдуть у владу тільки для одного – реалізувати волю людей, які за них проголосували, і потім відповідати перед цими людьми».

Кандидат на пост Президента України повідомив, що перед виборами пройде з’їзд партії: «Я готовий особисто показати кожну людину, показати кістяк нової партії. Я підкреслюю – партії, а не закритого акціонерного товариства, партії, а не фірми, не клану. Партії, в якої є ідеологія». Він підкреслив, що його ідеологія як майбутнього глави держави і керівника партії – державницька: «Країні необхідно повернути державу, а людині – право бути Людиною».

Фронт змін

Leave a Reply