Звернення Координаційної ради підприємців

Комунальне підприємство “Дрогобицький ринок” є надзвичайно важливим у житті громади, є візиткою міста. Сьогодні посада директора КП “Дрогобицький ринок” є вакантною. На нашу думку, не публічний кадровий підбір керівництва ринком може привести до корупції, втрат міського бюджету, соціальної напруги.

logo_koordynaciyna_radaЗ метою усунення корупції, прозорості дій влади, підбору найкращої кандидатури на посаду директора ринку Координаційна рада громадських організацій підприємців Дрогобиччини пропонує:

міській раді провести відкритий конкурсний відбір кандидатури на посаду директора комунального підприємства “Дрогобицький ринок”, так як відповідно до частини першої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування» від 21 травня 1997 р. № 280/97-ВР право комунальної власності належить територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах. Тобто власником комунального підприємства виступає територіальна громада міста. Згідно з пунктом 30 статті 26 Закону № 280/97-ВР створення підприємств, установ та організацій комунальної власності відповідної територіальної громади віднесено до компетенції міської ради. Таким чином, оскільки саме рада утворює комунальне підприємство,то воно входить до сфери її управління.

Міському голові Дрогобича укласти з переможцем конкурсу контракт. Відповідно до пункту 10 частини четвертої статті 42 Закону № 280/97-ВР призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, віднесено до компетенції міського голови.


Leave a Reply