Вирок

Так, я ворог їхньої держави. Чому?Держава – це система управління країною. Держава – це влада. Тисячі державних органів і армія чиновників.Вони отримують зарплату з податків, які сплачує уся країна.І працювати повинні для країни.

В державі чимало професійних і відповідальних працівників. Але вже очевидно, що держава як система прогнила згори донизу – вона працює сама на себе. І давно забула про країну. Це не моя і не Ваша – це їхня держава. Тих, хто роками при владі будували державу для себе.

Це держава стельмахів, лозінських і зваричів. У ній чесній людині житинайважче. Тут панують мародери, шахраї, хабарники та вбивці. Їхня держава не гарантує громадянам ні робочого місця, ні пристойної зарплати і пенсії, ні тепла в домівці, ні освіти та медицини, ні безпечних умов для життя.

Їхня держава порушує права людини, душить підприємця і на кожному кроці вимагає хабарі. У їхній державі без грошей до суду нічого й ходити, а за захистом до міліції – краще не звертатися. Їхня держава щодня провокує конфлікти, хаос і безлад. Вона не захищає національні інтереси України. Їй нав’язують невигідні угоди. З нею не рахуються. Але розраховуються з її керівниками.

Я оголосив війну їхній державі. Чому? Бо я люблю Україну, яку їхня держава гнобить і принижує. Я захищатиму нашу країну. Країна – це місце, де я народився і виріс,
моя сім’я і друзі. Країна – це школа і перша вчителька. Це – робота, мої командири і товариші по військовій службі. Це Віра і багатовікова історія України. Це наш народ – добрий, працьовитий і терплячий. У мене є четверо дітей і дружина, усе необхідне для нормального життя – цікава робота, квартира, машина, дача. Але в мене так само, як і у Вас, немає нашої держави. Тож не можу дивитися спокійно, як їхня держава грабує народ і шматує країну. Як що їх не зупинити, то вони доведуть країну до розвалу або війни.

Нинішні можновладці хочуть зберегти їхню державу. А я не хочу! Переконаний – Ви теж. Разом з Вами ми зламаємо їхню державу. Спокійно, без потрясінь, але впевнено і рішуче. І збудуємо Нашу Державу. Державу, яка гарантуватиме права усіх
громадян, а не лише високих чиновників і олігархів. Державу, яка захищатиме національні інтереси України, а не прикриватиме чиїсь особисті оборудки. Державу, яку поважатимуть у світі. Державу, яка виховує дітей на перемогах, а не на поразках. Моя країна буде іншою. Я знаю, як це зробити.

www.grytsenko.com.ua

Leave a Reply