Яценюк іде націоналізувати владу

Минула субота в столиці була «врожайною» на з’їзди. Збори партійців провели відразу три політичні сили – «Наша Україна» Віктора Ющенка, «Сильна Україна» Сергія Тігіпка та «Фронт Змін» Арсенія Яценюка.

З’їзд останнього викликав найбільший інтерес серед хоча би мінімально політизованої громадськості відразу з кількох причин. Нова партія, що реально формувалася «на місцях» і очевидно не під разову акцію на кшталт президентських виборів, уже зараз вважається однією з найперспективніших політсил країни. Інтересу додала й кадрова інтрига, що її до останнього зберігали «фронтовики». І не дарма: серед понад 1000 учасників з’їзду були бізнесмени й генерали, підприємці й медики, і – жодного знайомого обличчя «політичних перебіжчиків», на неучасті яких у партії завжди наполягав Арсеній Яценюк.

А от у чому несподіванки не сталося, так це в обранні Арсенія Петровича лідером партії й абсолютній підтримці всіма присутніми на з’їзді його кандидатури на виборах президента. До слова, на з’їзді «Фронту Змін» були присутні представники «фронтовиків» з усіх не те що регіонів – районів країни.

Місця у «Фронті» не продаються

«Ми не праві і не ліві, ми – державники, – підкреслив, говорячи про ідеологію та кадри партії, Арсеній Яценюк. – Я ставлю перед партією головне завдання: виховання нової касти державних управлінців. Це ті люди, які візьмуть на себе відповідальність за майбутнє країни. Це не залежить ні від статі, ні від віку, ні від політичних переконань у минулому, ні від того, хто якою мовою розмовляє і в якому регіоні. Це залежить тільки від одного: людина повинна поділяти державницьку ідеологію партії». І вкотре нагадав: у «Фронті Змін» місця не продаються».

Опоненти – БЮТ і ПР

«Фронт Змін» – не політичний, не бізнес-проект, не проект, що передбачає схему: дав гроші – став депутатом, повторив свій «залізний принцип» його лідер. «Таких партій вистачає в Україні, і вони – наші політичні опоненти. Це БЮТ і Партія регіонів», – заявив кандидат у президенти, нагадавши, що тим, хто зібрався в цих структурах, однаково, на кого працювати – на Москву, Вашингтон чи Брюссель.

«Націоналізувати» владу – зберегти націю

За словами А. Яценюка, політична «еліта» двох названих партій перетворила Україну на «акціонерне товариство», приватизувавши всю державну владу. «Я чітко заявляю: державна влада в Україні буде «націоналізована». Вона буде належати 46 мільйонам українців, а не двом «акціонерам» країни», – заявив кандидат у президенти.

Leave a Reply