Дрогобицький водоканал отримає від Світового Банку кредит у сумі 3,2 млн. доларів

14 грудня міністерство з питань житлово-комунального господарства України і КП «Дрогобичводоканал» уклали субкредитну угоду на 3,2 млн доларів США від Світового банку.

Угоду підписали міністр Олексій Кучеренко і директор підприємства Роман Шагала. Зі слів Романа Шагали, підписання угоди відбулося на засіданні з підбиття підсумків впровадження проекту «Розвиток міської інфраструктури у 2009 році» під головуванням міністра.

У засіданні взяли участь директор у справах України, Білорусі та Молдови, регіон Європи і Середньої Азії від Світового банку Мартін Райзер, надзвичайний і повноважний посол Королівства Швеції в Україні Стефан Гуллгрен, радник посольства Королівства Швеції в Україні, координатор програми шведського агентства міжнародного розвитку.

«Подальший шлях до отримання кредиту такий: виготовлення проектно-кошторисної документації об’єктів, де плануємо освоювати кошти; виготовлення тендерної документації на умовах світового банку; проведення торгів у міністерстві житлово-комунального господарства з придбання матеріалів та виконання робіт», – каже Роман Шагала. – Оновлення всього технологічного обладнання підприємства дозволить отримати зменшення споживання електроенергії на 22%. А також буде замінено аварійну водомережу Дрогобича, яка обійдеться у 3 млн. гривень».
Кошти від Світового Банку КП «Дрогобичводоканал» отримає у 5 етапів.

Іван Тихий

Leave a Reply