Віртуальні рукавички, “вишеньки” і “яблучка”

Хоча гральний бізнес вже заборонений, та ні для кого не секрет, що він далі існує. Щоправда підпільно. А діти, ради яких, власне, його забороняли, заражатися азартом можуть і в інтернет-клубах. Цього вже заборонити не можна, можна лише прослідкувати, щоб вони не просиджували в цих клубах в час уроків.

Для цього служба у справах дітей та відділ молоді Дрогобицької міської ради спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і кримінальною міліцією в справах неповнолітніх раз в місяць проводять рейди інтернет-клубами.

Останній такий рейд вони провели швидше, ніж звичайно, і, коли їх не чекали, виявили трьох неповнолітніх, котрі в час навчання просиджували в клубах, зокрема в інтернет-клубі при “Укртелекомі”, в клубі “Сайтгон” та в інтернет-клубі “Атланта” при кафе “Ватра”. Як розповіла головний спеціаліст служби у справах дітей Оксана Павловська, в останньому закладі учасники рейду побачили неповнолітнього мешканця Рихтич, який приїхав наче купити собі рукавиці, але в урочний час знаходився в інтернет-клубі.

Інформація про всіх учнів надіслана їхнім батькам та в навчальні заклади для вжиття заходів. Але учасників рейду обурила поведінка працівників клубу у “Ватрі”. Замість визнати свою провину, вони відмовлялися називати власні прізвища та прізвище власника. Виникла підозра, що під маскою інтернет-клубу приховується нелегальний ігровий заклад., про що було повідомлено міліцію для перевірки.

Офіційно година роботи за комп’ютером там коштує 10 гривень. Наш юний герой з Рихтич, напевно, свої майбутні рукавички програв би у цьому клубі. І можна зрозуміти підозри учасників рейду – відвідувачі клубу, серед них багато дорослих, годинами просиджують за комп’ютерами, але не працюють в інтернеті, а товчуть якусь гру, і на екрані шикуються в ряди якісь “яблучка”, “вишеньки”, інші малюнки. Чи пасує таке безкорисливе заняття дорослим людям? І чи ці “вишеньки”, “яблучка” нічого вам не нагадують, шановні читачі?

Орест ЛЕЩИШИН

Джерела Трускавця

Leave a Reply