Арсеній Яценюк переконаний, що українці зроблять вибір між минулим і майбутнім

Кандидат на пост Президента України, лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк підкреслює, що глава держави – «це людина, яка має цінності, знає, що робити, і здатна зарядити своєю енергією всю Україну».

У середу, 13 січня, на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання, чи озвучують його політичні опоненти обіцянки, які заслуговують на увагу «здорових і освічених людей», Арсеній Яценюк зазначив: «У мене було два варіанта ведення передвиборчої кампанії. Перший варіант – стати в один ряд з усіма, стати таким самим, як вони: обіцяй те, що ти не виконаєш, говори те, що є брехнею, і кажи, що все буде добре на наступний день після того, коли тебе оберуть президентом.

Начебто в тебе є чарівна паличка і як тільки ти станеш президентом, все на наступний ранок зміниться: у нас буде інша країна, інші зарплати, в портмоне замість гривень з’являться долари, а старий «Запорожець» перетвориться на новий «Мерседес». Саме так велась кампанія моїми політичними опонентами. Вся їх кампанія була сконцентрована в телебаченні: ролики, які підводять українця під вибір, – який кращий ролик, в кого яка краватка, яка зачіска, як він сьогодні посміхається».

«Президент – це не нижня жіноча білизна. Не можна так обирати главу держави!» – заявив Арсеній Яценюк.

«Коли йде мова про зміни в країні, – зазначив він, – треба усвідомити найважливіше: зміни в країні, звичайно, починаються з президента. Але ці зміни повинні підтримуватися кожним українцем. Якщо кожен хоча би трошки зміниться, тоді зміниться і в цілому країна».

Тому, підкреслив кандидат у президенти, він обрав другий варіант виборчої кампанії. «Я говорив правду, яка б вона не була. Але ця правда обов’язково дійде до розуміння кожного українця. Я зустрічався з тисячами людей. Через півгодини після зустрічі на мітингу вони самі кажуть: «Ми знаємо, що нам брешуть, знаємо, що вони вже 18 років обіцяють те, що жодного разу не зробили».

Арсеній Яценюк підкреслив, що і Тимошенко, і Янукович, і Ющенко мали всі можливості для того, щоб зробити хоча би кілька кроків: «Я не кажу все. Але хоча би щось для того, щоб українська держава відбулася, не як територія, а як дійсно сильна і впливова європейська країна».

«Тому я переконаний: українець зробить вибір між минулим і брехнею, з одного боку, та майбутнім і правдою, з іншого», – підсумував Арсеній Яценюк.

Джерело Фронт змін

Leave a Reply