Сьогодні увечері на вулицях Дрогобича буде темно

Сьогодні, 14 січня, працівники Дрогобицького району електричних мереж ВАТ «Львівобленерго», від’єднали від від системи енергопостачання мережу, яка забезпечує у вечірній і нічний час освітлення вулиць Святого Юра, Трускавецької, Спортивної, Зарічної та прилеглих до них вулиць і провулків.

Якщо до вечора нічого не зміниться, мешканці цих мікрорайонів змушені будуть потерпати від темноти, наражати себе на небезпеку бути пограбованим чи побитим. У Дрогобичі тривожаться, чи буде світло на виборчих дільницях, у яких в ці дні дуже багато роботи.

Нагадаємо, що після новорічно-різвяних вихідних до КП «Дрогобичсвітло» прибули працівники Дрогобицького району електричних мереж ВАТ «Львівенерго» і припинили подачу електроживлення, мотивуючи тим, що не зроблено авансовий платіж за електроенергію. Пояснення, що відповідно до урядової постанови з 1 до 10 січня були вихідні дні, до уваги не взяли.

Аналогічно хотіли вчинити працівники РЕМ у відділі освіти виконавчого комітету міської ради та завдяки спротиву, який їм вчинив начальник відділу Петро Сушко, через що опинився на грані гіпертонічного кризу, ситуацію вдалося врятувати.

12 січня перший заступник міського голови Петро Суда зібрав з цього приводу нараду керівників комунальних підприємств, бюджетних установ, фінуправління, на якій вони висловили обурення діями Дрогобицького району електричних мереж ВАТ «Львівенерго». Адже вимкнення світла заблокувало роботу колективів. Однак їх гніву не чув начальник Дрогобицького району електричних мереж Василь Дмитрик, який, посилаючись на зайнятість, не прибув на нараду.
Зі слів керівника КП «Дрогобичсвітло» Лева Клепака, щоб відновити подачу електроенергії, підприємству треба не лише сплатити авасовий платіж, а й за послугу під’єднання до електромережі, яка коштує немало.

drohobychanyn.io.ua

Leave a Reply