У неділю в Дрогобичі говоритимуть про подвійні стандарти

31 січня в Дрогобичі у приміщенні Центру душпастирства відбудеться третя духовно-мистецька зустріч у формі ток-шоу «Катарсис без лицемірства», на якій йтиме мова про подвійні стандарти.

Зі слів ведучої зустрічей Олександри Лисак, у полі зору учасників ток-шоу буде проблема викладання в школі теорії еволюцію Чарльза Дарвіна. Говоритимуть про те, як наслідки захоплення цієї теорією міняють обличчя людства (комунізм, дикий капіталізм, Сталін, Ленін, Рокфеллер), про погляд церкви на цю тему, про те, що ми перетворюємо наше життя, коли дозволяємо собі керуватися «подвійними стандартами».

Експертами будуть магістр богослов’я Ігоря Бриндак, науковець, викладач педагогічного університету ім. І.Франка Олег Баган, правник Володимир Шепетько. Ток-шоу матиме музичний супровід, який здійснюватимуть дитячий християнський театр храму Успення Пресвятої Богородиці та троїсті музики.

Нагадаємо, що під час перших двох зустрічей йшлося про свідомість українців, нашу мораль. На четвертій зустрічі, запланованій на 28 лютого, йтиме мова про те, що ділить і об’єднує сучасне українське суспільство.

Іван Тихий

Leave a Reply