Альтернативні, стихійні перевізники дисциплінують офіційних

У нашому місті стихійно виникла група нелегальних перевізників на маршруті «Дрогобич – Львів». Водії дають інформацію про час і місце тимчасової дислокації мікроавтобуса (на 7-8 осіб), і пасажирам не треба чекати годину з гаком, як це буває в автобусах, де 30-32 місця.

Цей альтернативний вид послуг сподобався людям, проте офіційні перевізники обурилися втручанням «чужаків». Адже їхній бізнес зазнав суттєвих втрат. Тому нині «скривджені» автоперевізники розмірковують на тим, як позбутися стихійного конкурента.

Є різні думки і варіанти. Та пересічного пасажира це не хвилює, бо для нього головне, щоб маршрутний транспорт був справний, не створював проблем як у салоні, так і в годинному вимірі. А це означає, що перевізники мають відправлятися за графіком, а не за фактом заповнення всіх наявних в автобусі місць.

Вартувало б і на маршруті «Дрогобич – Трускавець» привчити запопадливих і скупих водіїв, котрі обслуговують пасажирів теж не за графіком, чого не скажеш про порядність і солідність автоперевізників на маршруті «Борислав – Стебник».

Володимир Турмис

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply