Дрогобич: новини тижня

Коли посходив сніг, у Дрогобичі повилазили “в усій красі” смітники – санкціоновані і ні. Деяким мешканцям неохота нести сміття до контейнерів, тож висипають його в найближчому куточку, а інші беруть приклад.

Тепер на комунальників покладено обов’язок прибирати не лише з контейнерів, а всюди, де утворилися смітники і також повідомляти міліцію, щоб вона притягала до відповідальності тих, хто ці смітники створює.

Навести лад у місті буде не так просто, тому міський голова Дрогобича Микола Гук розпорядився провести не просто передвеликодню толоку, а цілу декаду чистоти.

ХТО РАНО ВСТАЄ

– Тому й Бог дає! – вирішив дрогобицький мер Микола Гук і оголосив, що відтепер апарат міської ради Дрогобича розпочинатиме роботу на годину швидше – не з 9.00 до 18.00, а з 8.00 до 17.00. Завідуюча відділом молоді і спорту Леся Пашко висловила зауваження, що це нововведення буде незручним для деяких працівниць, що зранку відводять дітей у садочок, однак Микола Петрович заявив, що таке рішення він прийняв не спонтанно, а порадившись з працівниками і заручившись підтримкою профспілки. І є приклад Трускавецької та Бориславської міських рад, котрі працюють з восьмої ранку.

СТАЄ ТРАДИЦІЄЮ

Відчуження комунального майна Дрогобича через суд. Вже був прецедент, коли великий кінотеатр “Прометей” був проданий за безцінь, а тепер прийшла черга Універмагу на вул. Грушевського, який депутати вирішили продати з аукціону і виручені кошти (планувалось близько 15 мільйонів гривень) скерувати на довершення робіт, розпочатих в місті позаминулого року. Однак організація, котра наче уособлює трудовий колектив і претендує на першочерговість при купівлі приміщення універмагу, подала в суд і цей суд виграла. І це при тому, що, як стверджують депутати, вона нічого спільного з трудовим колективом не має. Тепер міська рада буде оскаржувати це рішення суду, адже якщо воно вступить в силу, то місто отримає в кілька раз менше коштів, ніж планувалось.

Орест ЛЕЩИШИН

Джерело: Джерела Трускавця

Leave a Reply