Акція “Паростки майбутнього”

Закінчення зими та Великого посту увінчується радісним та світлим святом Христового Воскресіння. У часі ці події поєднуються із очищення наших душ, тіл, прибиранням господ, подвір’я, вулиць. Святом весняного очищення перед Пасхою є Чистий четвер, який символізує закінчення приготувань до пасхального дійства.

Не тільки поодинокі люди чи сім’ї, будинки чи двори, але і різноманітні товариства, організації, політичні партії та державні організації в ці дні причиняються до чистоти та порядку навкруги нас.

IMG_2306„Паростки майбутнього” – акція, організована Дрогобицькою міською та районною організаціями політичної партії „Фронт Змін”. Активісти партійної організації не тільки просто вийшли на боротьбу з сміттям на вулицях, але й вирішили принагідно озеленити прибрані території.

„Паросток взамін купи сміття” – під таким гаслом прихильники Арсенія Яценюка із школярами середньої школи № 10 у місті Дрогобичі та представниками ОСББ одного з найбільших мікрорайонів міста на вулиці Євгена Коновальця посадили сьогодні понад півтори сотні саджанців. Активістами „Фронту Змін” також було подаровано школярам городовий інвентар.

IMG_2301Молоді туї, піхти, маленькі сосни, берізки, липи тепер, оселившись у новому мікрорайоні, зростатимуть разом із юними мешканцями, розвиваючи свої паростки у майбутнє. Як зазначив президент школи, учень 9-А класу Назар Кісілевич, однокласники, закінчивши школу, залишать по собі добру згадку, адже деревця, за умови дбайливого ставлення до них як дітей, так і дорослих, милуватимуть очі перехожих.

А керівник гуртка Галина Осипівна Дулиш, радіючи із проробленої роботи влучно зауважила, що посаджені деревця будуть зеленими легенями нашого міста, сприятимуть покращенню екологічної ситуації.

IMG_2317Голова Дрогобицької міської партійної організації „Фронт Змін” Сергій Оленич сказав: „Зважаючи на складну екологічну ситуацію у нашій державі, необхідно усім вживати радикальних змін і змінювати треба в першу чергу свідомість наших громадян, починаючи з підростаючого покоління. І найдієвішим методом такого еколого-патріотичного виховання є практичні дії з озеленення, виховання за участю, адже, посадивши своє дерево, молода людина не стане ламати гілки жодного дерева. Так молодь усвідомить, що вона долучилася до збереження природи”.

IMG_2330Дрогобицька міська організація партії „Фронт Змін” висловлює подяку директору школи № 10 Світлані Харитоновій та директору „Дрогобицький лісгосп” Василю Матяшовському, який надав саджанці. Та закликає інші політичні партії, громадські організації, будинкові комітети, активних громадян до озеленення нашого міста.

„Побудуємо Україну з новим покоління, молодими елітами, чистими вулицями та паростками надії і майбутнього” – лунало на громадській толоці, організованою „Фронтом Змін” на Дрогобиччині.

Іван Матковський, голова РПО Політичної партії „Фронт Змін”

Leave a Reply