Уже навіть придорожні стовпці викрадають

За повідомленням Центру зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області, на теренах нашого краю зафіксовано низку злочинів та правопорушень.

* У Дрогобичі неповнолітній, погрожуючи фізичною розправою 17-річному школяру, заволодів його мобільним телефоном «Нокіа-Н95» вартістю 3500 гривень.

* Із приміщення дошкільного закладу Дрогобичі, пошкодивши вхідні двері, раніше судимий 31-річний місцевий мешканець вночі викрав електрообігрівач вартістю 1500 гривень.

*У Дрогобичі із торгівельного залу магазину 19-річний юнак викрав коньяк «Рем Мартін» вартістю 411 гривень.

* До Дрогобицького райвідділу міліції звернувся 64-річний майстер «Дрогобицького райавтодору». Він повідомив, що на 36-му кілометрі автодороги «Турка-Пісочне-Дрогобич» в селі Новий Кропивник невідома особа викрала три металеві стовпці та металевий трос довжиною 255 м з огорожі дороги. Правоохоронці встановили, що злочин скоїв 27-річний непрацюючий мешканець Борислава.

* У Трускавці непрацюючий 27-річний громадянин незаконно заволодів автомобілем «Опель Вектора», що належить місцевому мешканцю.

* Правоохоронцями Самбірського району затриманий непрацюючий місцевий мешканець, який шляхом обману заволодів у громадянина військовими нагородами в кількості 7 штук.

* До Стрийського міськвідділу міліції звернувся 31-річний непрацюючий. Він повідомив, що у липні 2009 року невідома особа, пропонуючи послуги відкриття візи для виїзду до Канади, шляхом обману заволоділа його грошима в сумі 12920 гривень та 1120 доларів США. Міліція встановила особу шахрая. Нею виявилася 55-річна непрацююча мешканка Стрия.


Ярослав ГРИЦИК

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply