Перший заступник голови ЛОР закликає українців об’єднатися завтра під стінами ВРУ

Перший заступник голови Львівської обласної ради Роман Ілик закликає всіх громадян, усіх громадських та політичних діячів, рішуче стати на захист України завтра, 27 квітня, під стінами Верховної Ради України у Києві.

ilyk-26-04-2010«Я, як громадянин України, переконаний, що жодні звернення до представницьких або судових органів влади не здатні спинити оце зло, яке захоплює нашу державу. Спочатку вони порушили Конституцію та зліпили свою більшість, вони призначили міністром освіти українофоба Табачника і поставили під сумнів державний статус української мови, вони хочуть позбавити звання «Герой України» Степана Бандеру та Романа Шухевича і, тим самим, принизити сотні тисяч борців проти комуністичного режиму, їхнього режиму! Сьогодні вони посягнули на національну безпеку України! Що буде завтра? Переслідування і знищення неугодних?», – сказав він.

За словами Романа Ілика, для Януковича та його політичних союзників єдиним законом є бажання керувати Україною, як своєю власністю. «Якщо ми називаємо себе патріотами, якщо ми вважаємо себе демократами, то найвищою метою для нас має бути добро українського народу та національний, демократичний розвиток української держави. У такий складний час, як сьогодні, ми не має права на дрібні суперечки і взаємне поборювання. Тому найважливішим завданням теперішнього часу для всіх нас є об’єднатися і спільно виступити проти антиукраїнських дій», – додав він. «Саме тому Львівська обласна рада прийняла рішення провести у вівторок, 27 квітня, позачергову сесію під стінами Верховної Ради, щоб сказати всім: Львівщина готова разом з усією Україною боротися проти московських холуїв та їхніх прислужників! Ми закликаємо всіх громадян, усі громадські та політичні організації рішуче стати на захист України», – Роман Ілик.

Нагадаємо, що 23 квітня відбулася позачергова сесія Львівської обласної ради, на якій абсолютною більшістю голосів було прийнято звернення до Конституційного Суду, Генеральної Прокуратури та Верховної Ради України з вимогою ініціювати усунення Януковича з поста Президента України в порядку імпічменту за вчинення державної зради.

Джерело: Західна інформаційна коропорація

Leave a Reply