Науковці і про спорт не забувають

Упродовж багатьох років не припиняється тісна співпраця між Київським національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова та Дрогобицьким педагогічним університетом імені Івана Франка.

Зусиллями ректорів, докторів філософських наук Віктора Андрущенка та Валерія Скотного, профкомів, факультетів та кафедр ці зв’язки постійно поглиблюються. Тепер нікого не здивуєш спільними науковими конференціями і семінарами, навчанням в аспірантурі та докторантурі. Чимало викладачів Франкового університету проходять стажування на кафедрах Київського педуніверситету. У дружніх міжвузівських стосунках, окрім науки, завжди знаходилося місце і для спорту.

68694542

Минулої п’ятниці спортзал трускавецької ДЮСШ «Спорт овець» гостинно відчинив двері футзалістам. Це була четверта за ліком зустріч з міні-футболу між працівниками Київського і Дрогобицького педуніверситетів. Нещодавно дрогобичани гостювали у Києві, де матч завершився бойовою нічиєю – 5:5.

На матч-відповідь команди виставили свої бойові склади. Київських футзалістів очолив проректор, професор Анатолій Кудін. Ворота захищав доцент Георгій Жабеєв. На майданчику трудилися польові гравці Олександр Десятнюк, Володимир Шакієвський, Олександр Питомець, Олексій Тимошенко, Юрій Смертельний, Руслан Мішаровський та Василь Беца. На жаль, з поважної причини не зміг прибути у Дрогобич постійний учасник таких зустрічей голова профкому Станіслав Цибін. Кольори франківців захищали Олег Лепак (воротар), доктор філологічних наук Петро Мацьків, викладачі Роман Проць, Іван Ільчишин, Володимир Жидик, Василь Телятник, Олег Михайловський, Андрій Ніконець, начальник навчально-методичного відділу Михайло Шубак та декан факультету фізвиховання, професор Микола Лук’янченко.

Учасників зустрічі привітав проректор ДДПУ ім.І.Франка, доктор економічних наук Олександр Свінцов.

Дрогобичани першими відкрили лік забитим м’ячам (Телятник), однак кияни досить швидко не тільки відігралися, але й вийшли вперед (3:1) і продовжували зберігати перевагу до 58-ої хвилини – 9:8. Фінішний спурт дрогобичан завершився двома голами (Михайловський, Ільчишин), які й принесли підопічним доцента Анатолія Веселовського підсумкову перемогу з результатом 10:9. У киян по три м’ячі провели Василь Беца і Володимир Шакієвський. Анатолій Кудін відзначився двічі. Серед франківців найактивнішими були Іван Ільчишин (4 м’ячі), Олег Михайловський (3) і Роман Проць (2).

На спільній вечері обговорювалися нові ідеї співпраці двох педагогічних вищих навчальних закладів, лунали щирі взаємні побажання.

Іван СТУПАК

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply