Рух відкликав з місцевих рад Львівщини депутатів-відступників

У Львові 2 травня під час позачергової конференції ЛКО Народного Руху України прийнято рішення про відкликання та дострокове припинення повноважень депутатів місцевих рад, обраних у 2006 році згідно виборчого списку блоку «Наша Україна» за квотою ЛКО НРУ.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі партії, за відповідне рішення проголосувало 100 делегатів конференції (“проти” – 0, “утримався” – 1) зі 102 присутніх.

Відповідна ухвала стосується, насамперед, депутата Львівської обласної ради Леоніда Мельника, якого рішенням XXX обласної партійної конференції виключено з лав НРУ за співпрацю з Партією регіонів, позиція якої суперечить офіційній позиції Руху, та депутатів місцевих рад, які не пройшли перереєстрації у своїх первинних організаціях, вийшли з депутатської групи чи фракції НРУ або вступили до іншої політичної партії.

Таким чином, у списку депутатів-відступників фігурують Ярослав Пітко, Ярослав Коржинський, Іван Рудницький, Роман Сколоздра, Олександр Лемішко, Валерій Левицький – депутати обласної ради, Богдан Бедрило, Микола Гембар, Ігор Микитин, Тетяна Крушельницька – депутати Львівської міської ради та решту депутатів міських та районних рад області.

Наступним етапом, який завершить процедуру відкликання депутатів-екс-рухівців з різних рівнів рад, буде міжпартійна конференція блоку “Наша Україна”, що відбудеться у червні цього року. Її учасниками стануть делегати від чотирьох суб’єктів Блоку – Політичної партії “Народний союз “Наша Україна”, Народного Руху України, Конгресу українських націоналістів та Християнсько-демократичного союзу.

У своєму зверненні до рухівців голова ЛКО НРУ Андрій Корнат зазначив, що така процедура відкликання депутатів стане уроком не лише для членів НРУ, які представляють та представлятимуть у владі інтереси громади, але й для усіх представників тієї чи іншої політичної сили, дозволить партії зберегти своє обличчя в очах людей, та зніме маски з тих окремих політиків, які досі прикриваються іменем Руху та В’ячеслава Чорновола.

Аналізуючи ситуацію в Україні, Василь Куйбіда головною причиною поразки демократичних сил на президентських виборах і, як наслідок, нинішнього свавілля державного керівництва назвав відсутність у попередньої влади універсального плану розвитку України, у якому б себе побачив кожен громадянин – і на Сході, і на Заході країни.

Натомість Роман Сушко всю гіркоту ситуації зумів висловити мораллю однієї байки: краще вибрати лева, який поведе за собою стадо баранів, але, на дай Боже, барана, що поведе стадо левів. Такі висновки, на жаль, можемо робити щодня з усе нових наступальних дій нашого глави держави на все, що несе у собі зміст національної ідеї.

Свій вихід з ситуації, що назріває сьогодні в Україні, бачить заступник голови ЛКО НРУ, голова Радехівської РО НРУ Петро Музичка. На його думку, єдиною силою, яка може вести за собою людей є Політичний Провід націонал-патріотів з чіткою програмою дій, ініціатором створення якого мав би стати Народний Рух України. “Адже опозиція сьогодні не дієва. Її де-факто немає. Вона довела це у Верховній Раді 27 квітня”, – зазначив рухівець. Він також наголосив, що ми маємо бути готові до непередбачуваних і рішучих дій, до бойкоту всіх антиукраїнських рішень.

Витяг з ухвали про дострокове припинення повноважень депутатів місцевих рад:

“1. Звернутися до вищого керівного органу Блоку міжпартійної конференції виборчого блоку “Наша Україна” Львівських обласних організацій Політичної партії “Народний Союз “Наша Україна”, Народного Руху України, Конгресу українських націоналістів, Партії Християнсько-Демократичний Союз з вимогою прийняти рішення про відкликання та дострокове припинення повноважень наступних депутатів нижчеперелічених місцевих рад обраних у 2006 р. згідно виборчого списком Блоку за квотою ЛКО НРУ:

1.1. Мельника Леоніда Івановича, депутата Львівської обласної ради, виключеного з партії Народний Рух України рішенням ХХХ конференції ЛКО НРУ за співпрацю з політичною силою Партією Регіонів, позиція якої суперечить офіційній позиції Руху.

1.2. Депутатів місцевих рад, які не пройшли перереєстрації у свої первинних організаціях, вийшли з депутатської групи чи фракції НРУ або вступили до іншої політичної партії:

Львівська обласна рада: Пітко Ярослав Михайлович, Коржинський Ярослав Васильович, Рудницький Іван Іванович, Сколоздра Роман Васильович, Лемішко Олександр Богданович, Левицький Валерій Володимирович.

– Львівська міська рада: Бедрило Богдан Романович, Гембар Микола Асафатович, Микитин Ігор Йосифович, Крушельницька Тетяна Доріанівна.

– Городоцька районна рада: Самотіс Любомир Іванович

– Городоцька міська рада: Бобеляк Володимир Петрович

– Дрогобицька районна рада: Панів Василь Юрійович

– Дрогобицька міська рада: Войтович Ігор Васильович

– Жовківська районна рада: Бейзик Олег Миронович, Голінка Орест Орестович, Василюк Володимир Михайлович, Кузьмін Ігор Вікторович, Голінка Остап Орестович, Баран Володимир Костянтинович, Тоцький Юрій Васильович, Юськів Зіновій Гнатович, Паберівський Йосип Михайлович, Качор Михайло Дмитрович.

– Сокальська районна рада: Солодяк Олег Миронович; Нечай Богдан Миколайович; Мостовий Петро Васильович; Полянчук Володимир Павлович; Фенчин Олег Романович; Пилипчук Петро Павлович; Бойко Василь Іванович; Вербинець Михайло Володимирович; Дасюк Станіслав Романович.

– Сокальська міська рада: Поліщук Марія Зіновіївна; Мельник Надія Миколаївна.

– Белзька міська рада: Муха Володимир Ярославович.

– Миколаївська районна рада: Паламар Іван Іванович, Свідрик Василь Євстахійович.

– Миколаївська міська рада: Гураль Михайло.

– Новояворівська міська рада: Очич Роман Лукянович, Прийма Роман Васильович.

– Пустомитівська районна рада: Барабаш Михайло Ярославович, Давидко Ігор Іванович, Ковальчук Андрій Тимофійович, Мадай Ігор Богданович, Мащак Ярослав Іванович, Низова Ольга Йосипівна, Семчишин Галина Петрівна.

– Перемишлянська районна рада: Марків Ярослав Степанович, Марків Василь Степанович, Мартиняк Тарас Михайлович, Федощак Андрій Львович, Пушкар Любомир Андрійович, Хміль Андрій Іванович

– Самбірська районна рада: Крісман Юрій Рудольфович, Йоник Василь Вікторович”.

Джерело: ZAXID.NET

Leave a Reply