Арсеній Яценюк: «Треба розрізняти комітет захисту України і комітет захисту окремих політиків»

Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк вважає, що сьогодні опозиція не має права себе дискредитувати. «Минулий сесійний тиждень чітко вказав, яким чином не можна працювати. Партію регіонів влаштовує опозиція, яка яйця кидає та димові шашки палить.

В такій опозиції немає конструктиву, немає інтелектуальної боротьби. Мова повинна йти про якісно інший формат», – підкреслив Арсеній Яценюк у вівторок, 11 травня, в інтерв’ю парламентським журналістам.

«Треба розрізняти комітет захисту України і комітет захисту окремих політиків. Комітети захисту не можна перетворювати на бутафорію», – додав політик.

За його словами, координація опозиції повинна відбуватися навколо цілі: «Але не навколо цілі повернення одного політика до влади».

«Спочатку визначаємо цілі – ці цілі в мене є, я готовий поділитися. Перша: Україна є європейською державою з європейськими цінностями, починаючи від питань свободи слова і закінчуючи питаннями матеріального достатку», – зазначив політик.

«Наприклад, ціль внести зміни до закону про державний бюджет і домогтися від «регіоналів», щоб вони їх прийняли. Наприклад, ціль – захистити право журналістів вільно говорити. Ціль – довести те, що «регіонали» пообіцяли і збрехали щодо можливості органів місцевого самоврядування безпосередньо керувати своїми бюджетами, а навпаки – провели централізацію. І я можу навести таких цілей десятки», – додав лідер «Фронту Змін».

Він підкреслив, що для досягнення таких цілей опозиція повинна координувати свої зусилля. «А не для цілі «ми образилися, нас із влади викинули, давайте повернемося швиденько назад у владу». Це не ціль. Це – політичний егоцентризм», – зазначив політик.

Лідер «Фронту Змін» повідомив, що бачить для себе завдання донести до людей передусім ідею – «ідею європейських цінностей, ідею того, як зробити краще». «Моє завдання сьогодні – це просвіта. Іти безпосередньо до людей, доводити їм своє бачення розвитку країни. Якщо люди це сприймуть, тоді вони самі піднімуться і дійсно отримають той імпульс для нової країни. І для боротьби за своє майбутнє», – підсумував Арсеній Яценюк.

Leave a Reply