Сьогодні міському голові Миколі Гукові виповнюється 50 років

Шановний Миколо Петровичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди золотого полудня Вашої долі!
Ви народилися у мальовничому прикарпатському селі Лішня, стежками якого мандрував славний геній Українського народу Іван Франко.

Ви зростали у сім’ї патріотів, які за свою любов до України розплатилися засланням у Сибір. Як дорогоцінний спадок з отчого дому Ви понесли у життя нескорений волелюбний дух, палку любов до Бога та України.
Ми знаємо Вас як людину твердої волі і сильного духу, талановитого стратега та вмілого організатора. Заповзято взявшись за розбудову української справи у Севастополі на зорі національного відродження, Ви стали будителем національного відродження у цьому краю. Сьогодні Ви служите Дрогобицькій громаді: повсякчас всі свої сили та старання жертовно віддаєте задля розвою міста, торжества Української ідеї.

Ви є істинним взірцем незламності Духа, щоденної жертовної праці для добра людей та розбудови Української Держави. Впродовж усього життя Вам були притаманні почуття мужності, гордості за приналежність до української нації, шляхетності, любові до людей, рідної землі.
Зичимо Вам доброго здоров’я, щастя, благополуччя, наснаги в праці. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність принесуть Вам заслужену шану і повагу.
Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і починання. Хай завжди зігріває Вас людське тепло і вдячність за добрі справи.

Перший заступник міського голови Петро Суда

Джерело: drohobychanyn.io.ua

Leave a Reply