Дрогобицька “Весна Тайфуна” виборола 19 золотих медалей

23-25 квітня у Дрогобичі в приміщенні Дрогобицької юнацької спортивної школи відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу “Весна Тайфуна”. В змаганнях взяли участь переможці і призери першості України, Кубку Європи і Кубку Світу та 24 команди з семи областей України: Львівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Рівненської, Тернопільської, Волинської та Закарпатської.

А також команда Республіки Польща з місто-побратима Лєгніца (спортивний клуб “Олімп”). 303 учасники змагалися у п’яти розділах кікбоксінгу: семі-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, лоу-кік та семі-контакт (абсолютна).

Для “тайфунівців” цей турнір був дев’ятим, Міжнародним – утретє.

Власне для вихованців СК “Тайфун” (м.Дрогобич, тренер Віталій Шкраба) він “виколосився” найбільшим ужинком золотих медалей. Перше командне місце разом зі спортивною секцією тренера Івана Харіва виборола команда СК “Тайфун”, здобувши 19 перших місць: у розділах лайт-контакт, семі-контакт дорослої вагової категорії, перше місце виборов Богдан Мурза (СК “Тайфун”). Друге місце він здобув у розділі фул-контакт, Марія Павлічко здобула перемогу у розділах фул-та cемі-онтактах (перше місце) та третє – у розділі лайт-контакт. Ярина Павлічко посіла два других місця у розділах семі-та лайт-контакт. Оксана Вирста здобула перші місця у розділах семі-та лайт-контакт. 16-річна Любов Котова виборола два перших місця в розділах семі-та-лайт-контакт. 12-річний Сергій Щудло здобув три перших місця у розділах семі-лайт-та-фул-контактах. 12-річний Микола Тряско посів перше місце у розділі семі-контакт і третє – в розділі лайт-контакт. 11-річний Роман Романів здобув два перших місця у розділах семі-та-лайт-контактах. 9-річний Олексій Войтович здобув перше місце у розділі лайт-контакт та друге – семі-контакт. 9-річний Ігор Грейцаровський посів два перших місця по семі-та-лайт-контактах. 8-річні Володимир Чулянчик та Ілля Пільо (тренер Іван Харів) здобули перші місце у розділі семі-контакт.

15-річний Белз Тарас посів два других місця у розділах лайт-та-семі-контактах, 17-річний  Ігор Аксьонов отримав третє місце у розділі лайт-контакт.

Гості турніру з міста-побратима Лєгніци також показали екстра-клас.  Перше місце у розділі лоу-кік посів Павел Біщак у ваговій категорії 80 кг.  Лукаш Мілєвскі посів друге місце  у ваговій категорії до 75 кг. Янковскі Еліяш виборов перше місце у ваговій категорії до 70 кг у розділі фул-контакт. Катажина Рогаля в розділі фул-контакт у ваговій категорії до 56 кг здобула перше.

Друге командне місце в змаганнях посіла команда з Стебника СК «Фаворит». Кращими зі спортсменів-стебничан були брати Юрій та Тарас Хацкевичі. Загалом Стебницька команда здобула дев’ять перших місць.

Третє командне місце розділили дві команди: м. Мукачево (Закарпаття) СК «Файт» та Всеукраїнський Союз таеквондо, Франківське обласне представництво. Кращою з франківчан була трьохкратна чемпіонка світу з таеквондо і двохкратна чемпіонка світу з кік-боксингу Катерина Соловей, яка здобула перше місце у ваговій категорії 56 кг у розділі лайт-контакт.

Організаторами турніру виступили управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА, ФСК «Тайфун» Шкраба В. Ю., Андибур А. П., Войтович О. Б. за сприяння відділу фізичної культури та спорту та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дрогобицької РДА. Меценатами турніру були Дрогобицька районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», магазин «Малятко» (приватний підприємець Микола Андибур).

ФСК «Тайфун» висловлює вдячність усім учасникам, гостям і спонсорам турніру.

Голова Львівського обласного представництва союзу з таеквондо, президент спортивного клубу “Тайфун”, головний суддя турніру Віталій ШКРАБА