Меншовартість Миколи Гука

Міський голова Дрогобича Микола Гук у стилі типового імпрезіоніста (любителя імпрез – визначення Василя Іванишина) постійно хизується власним націоналізмом. Він не розуміє, що, скажімо, надання вулиці імені Степана Бандери чи встановлення погруддя Шухевича в приміщенні ратуші на тлі нівеляції національної ідеї свідчать радше про шароварщину та малоросійське мислення лішнянського провінціала, ніж про бандерівський дух.

Оці шароварщина і малоросійське мислення яскраво проявляються, коли Микола Гук, який, до речі, народився одного дня, хоча й в різні роки, з Чорноморським флотом Росії (випадкових співпадінь не буває, панове!), вкотре прогинається перед світовим жидівством. А те, що світове жидівство добряче наклало лапу на національно-революційний за духом Дрогобич, – доконаний факт.

Так, мер фактично пожалкував на оперативній нараді, що у шкільній програмі не вивчають творчість Бруно Шульца. І слава Богу! Не слід засмічувати дітям мізки творіннями хворої людини. Чомусь мер не поцікавився, чи вивчають у школі твори, скажімо, нашого краянина Стефана Коваліва, який писав правду про жидів…

Анатолій ВЛАСЮК

Джерело: Тустань

Фото: Іван Тихий

Leave a Reply