Вистріли з вогнепальної зброї та майстерні поєдинки нашого регіону зірвали на фестивалі бурю оплесків

Нещодавно у Львові відбувся грандіозний «Гала»-фестиваль східних та національних єдиноборств «Весна 2010». Вихованці найсильніших та найкращих титулованих представників спортивних організацій зі всієї України демонстрували глядачам своє вміння на татамі. Яких тільки різновидів єдиноборств не було представлено: бушидо, кік-боксинг, таеквондо, фрі-файт (вільна боротьба, або бій без правил), тайський бокс, аерокікбоксинг, тощо.

Перед виступом кожна організація була представлена відеороликом з вичерпною інформацією про заснування клубу, рід занять. На яких змаганнях отримали перші нагороди, коли підкорили вершини на обрії східних єдиноборств. Виступи команд – видовище грандіозне і величне! Особливо, коли досвідчені борці розбивають руками цеглу та каміння! Наш регіон представляли СК «Тайфун» (тренери Віталій Шкраба та Олег Войтович), СОТ «Еней» (елементи аерокікбоксингу у виконанні Оксани та Наталії Городинських), СК «Фоворит» (тренер Михайло Хацкевич). ГО «Школу рукопашного бою Віталія Плеханова» (засновника та голову організації) представляв тренер СК «Фрістайл» Денис Іваницький (м. Дрогобич). Вихованці СК «Тайфуну» та «Фрістайлу» здивували публіку майстерністю виконання елементів самозахисту.

А спортсмени тренера Дениса Іваницького зробили це ще й під акомпонування вистрілу з вогнепальної зброї, зриваючи шквал аплодисментів. Вихованець СК «Фаворит» Тарас Хацкевич зійшлися в жорстокому поєдинку з кікбоксером Тарасом Паньківим (СК «Золотий лев» м. Львів). Під захоплений крик уболівальників перемогла дружба. За результати кропіткої праці тренери отримали винагороди, а згодом разом з іншими учасниками фестивалю за святковим столом мали змогу обмінятися набутим досвідом.

Вікторія ЛИШИК

Leave a Reply