Міському голові Трускавця підкинули вибухівку

9 червня о 4.00 на подвір’ї міського голови Трускавця Лева Грицака пролунав вибух, під час якого пошкоджено вікна фасаду будинку міського голови. Жертв і потерпілих немає.

Як повідомило ZAXID.NET компетентне джерело в головному управлінні обласної міліції Львівщини, у Дрогобицький райвідділ внутрішніх справ зателефонувала дружина Лева Грицака Галина, яка повідомила, що о 4.10 вранці невідома особа кинула на подвір’я її будинку у с. Станиля Дрогобицького району вибуховий пристрій, який вибухнув, пошкодивши шиби, однак не завдавши шкоди їй. Також вона повідомила, що її чоловік Лев Грицак відсутній, бо перебуває на відпочинку в Одеській області. Також, за даними джерела, під час вибуху пошкоджено два вікна сусіднього будинку, який належить заступнику начальника Бориславської ДПІ Петру Дворецькому.

У коментарі ZAXID.NET начальник ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області Денис Харчук підтвердив інформацію про те, що на подвір’я будинку міського голови Трускавця було кинуто вибуховий пристрій, однак зазначив, що наразі триває розслідування, яке встановить обставини цієї події.

На місце події виїжджало керівництво ГУ МВС України у Львівській області, слідча оперативна група, з місця події вилучено залишки вибухового приладу, які передано на дослідження експертів.

Джерело:  Zaxid.net

Leave a Reply