Трускавець можуть окупувати китайці

Наше джерело в одній із господарюючих структур Трускавця повідомляє про плани її керівництва звільнити місцеве населення з метою працевлаштування дешевої азіатської робочої сили. Чутки про це не нові, адже відомо, що китайці ладні працювати навіть за миску рису, не ставлять умов, що «я це робити не буду, бо це не входить у мої посадові обов’язки».

Не таємниця, що по багатьох санаторіях в нашому місті працівники, працюючи на половину чи дві третини посадового окладу, висловлюють незадоволення, яке інколи проявляється і в прихованому саботажі, навіть крадіжках майна господарюючих суб’єктів.

Чи викинуть трускавчан на вулицю – це просто питання часу, адже вже частка працюючого місцевого населення (яке постійно проживає та прописане у Трускавці) неухильно скорочується на користь жителів сусідніх сіл та міст, а керівництво закладів у більшості своїй з місць набагато віддаленіших.

А тим часом із Трускавцем для поглиблення торгівельних відносин мають намір нав’язати більш тісні контакти і офіційні представники правлячої Комуністичної партії Китайської Народної Республіки – делегація з міста І У на чолі із заступником голови міськкому партії та іуського начальника відділу торгівлі можуть прибути в Трускавець вже на День Незалежності для тіснішого знайомства, вивчення ситуації та розроблення кроків подальшої співпраці.

Leave a Reply