Не підтримуймо чванькувате «панство»

У суботу на одному з українських телеканалів знані (але навряд чи відомі) представники шоу-бізнесу вихваляли своїх друзів менших: собак, котів і навіть козу. Найогидніше було чути з їхніх уст про те, які витрати вони мають через своїх улюбленців.

Виявляється, що псам навіть масаж ніг роблять, щоб вони на них міцно стояли. А якими дорогими шампунями миють котів! Вони у декілька разів є дорожчими від тих, якими користуються люди-багатії. Дійсно, світ «звар’ював», але цього більш-менш можна було б очікувати від мешканців заможних країн. На тлі української дійсності, коли чотири мільйони людей не мають роботи, коли селяни гарують з ранку до ночі, демонстрація окремими особами (мабуть, шизофренічного складу) своїх забаганок і примх – це відкрите знущання з українського менталітету. До речі, все це виплекане на наших грошах умовне панство і шеляга не коштує, бо їхня «творчість» не має жодної мистецької цінності. Вони своїм примітивізмом зомбують молодь, яка зробила їх своїми ідолами. На цьому вони заробляють шалені гроші і цинічно глузують зі старшого покоління, котре вловлює їхнє безбожне шельмовсто. Щоб цього позбутися, не варто фінансово підтримати їх, а плекати рідне, українське з елементами духовного вишколу. Вартувало б все-таки комусь із мудрих столичних тележурналістів на противагу передачам на кшталт «Світське життя» дати в ефір контрастний репортаж, зокрема про один день із сільських буднів.

В українських селах нині кожна людина працює у звичному режимі: обхід господарки, косіння і сушіння сіна, травлення колорадського жука, догляд за городиною і т.д. Зморені і змучені, але спраглі до інформації, вони ще вмикають телевізор і … бачать таке паскудство з боку тих, хто паразитує на українському тілі, зневажаючи титульну націю. Шкода, що бракує нам жорсткості до цих збоченців від мистецтва, культури. Не важко збагнути: коли вони таке творять, то значить комусь це потрібно…

Володимир ТУРМИС

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply