Хто поміняє табличку на дверях?

Упродовж місяця точаться балачки навколо призначення голови Дрогобицької РДА. Спочатку до ймовірних кандидатур на цю посаду зараховували майже п’ять-шість чоловік із різних політичних партій, хоча все-таки місцеві регіонали сподівалися, що портфель дістанеться саме їм. Та, очевидно, кадровики в Адміністрації Президента, вивчивши резюме кожного із них, не були переконані у діяльності своїх партійців.

Тож коло претендентів звузилось до трьох осіб. Із достовірних джерел було відомо, що в АП розглядають прізвища трьох наших земляків. Це колишній голова Львівської обласної ради Михайло Сендак, нинішній начальник управління агропромислового розвитку Дрогобицької РДА Іван Мізерник.

До речі, обидва кандидати наук: перший – технічних, другий -сільськогосподарських. Окрім того, за президентства Леоніда Кучми п.Мізерник упродовж року перебував у кріслі голови РДА. Певний досвід роботи у структурах виконавчої і представницької гілок влади був і у третього претендента на портфель голови РДА Богдана Петрушака, котрий обіймав посаду представника Президента у Дрогобицькому районі, а у 2006 році працював завідувачем організаційним відділом Львівської обласної ради до кінця каденції цієї влади. Тоді владу очолював Михайло Сендак.

Ця тема є інтригою кожного дня. Найбільше переймаються при¬значенням працівники РДА. Одні ратують за Сендака, другі – за Мізерника, треті – за Петрушака.

У цей процес, образно кажучи на кшталт «Відгадай мелодію», включилися пересічні громадяни. Настирливими дзвінками-привітаннями дратують згаданих осіб друзі. Треба віддати належне претендентам за їхнє почуття гумору. їм всім уже цікаво, чим завершиться ця епопея, і кожен із них по-філософськи сприймає виклик часу. Хто з них і коли почепить табличку зі своїм прізвищем на дверях кабінету голови Дрогобицької РДА, наразі ніхто не відає.

Володимир ТУРМИС

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply