Надзвичайна ситуація у «Веселці»

Минулого тижня стався не­щасний випадок із вихованцем дитячого дошкільного закладу №6 «Веселка». На шостому році життя раптово померла дитина зі старшої групи. У редакцГІ про­лунало чимало телефонних дзвінків стурбованих батьків, які через різноманітні чутки, що блискавично поширилися містом, побоюються вести дітей у дитсадки.

Як нам повідомили у відділі освіти виконавчих органів Дро­гобицької міськради, за слова­ми вихователів, на ранковій прогулянці хлопчик Дмитро А. поводив себе нормально. О 13-ій годині разом із іншими дітьми пішов готуватися до сну. Близь­ко 14-ої вихователька помітила, що дитина не спить і запитала чому. Хлопчик поскаржився на болі у животі і спині. Працівни­ки садочку викликали «швид­ку допомогу», яка терміново заб­рала дитину. На жаль, врятува­ти життя Дмитрику не вдалося.

У відділах освіти та охо’рони здоров’я повідомили, що наразі не можна сказати нічого конк­ретного про причину смерті ди­тини, оскільки ще немає резуль­татів відповідних експертиз. На­разі можна стверджувати, що харчового отруєння зафіксовано не було у жодної дитини із дит­садка. Триває розслідування.

Висловлюємо щире співчут­тя родині хлопчика у зв’язку з непоправною втратою дитини.

Джерело: Галицька Зоря

  1. Artamonova NatalsyaArtamonova Natalsya12-30-2011

    Як можна в такий садок водити своїх дітей?Дитина була абсолютно здорова,і ніколи нехворіла,по якій причині дитина померла правди так і незнаем,ось минуло вже півтора року і ніхто правди говорити нехоче,тому що дуже добре профінансувала всі інстанції Загорулько, завідуюча садка і віділ освіти.Дитина ригала два рази і вони несоізволили повідомити батьків і на третій раз дитина знов ригала,у ліжечку, але вихователь замість того щоб підняти дитину вона положила і сказала”ТИ МЕНІ ЩЕ ТУТ НЕНАРИГАЙ” і дитина захлебнулась.Це всі добре знають але приховують.Таким людям неможна працювати з дітьми,цеж не люди а ВБИВЦІ.Де є гарантія що вони невб”ють ще одного ангелика,в цьому садочку це вже другий випадок коли помирає дитина у цих стінах.Хочу вас батьки попередити що ці люди які вбили дитину,вони і надалі там працюють,тож задумайтесь кому ви довіряєте своє найдорожче дитя.

Leave a Reply