Неподолане вето

ЗО червня відбулося засідання позачергової ХХХХІІ1 сесії Дрогобицької міської ради під головуванням секретаря ради Алли Гладун. Головне питання дня – подолання вето міського голови на рішення ХХХХІІ сесії, яким було скасоване розпорядження мера про звільнення директора Туристичного комплексу «Дрогобич» (колишнього готелю «Тустань») Дем’яна Мусійчука і призначення директором Осипа Ліщинського.
Нагадаємо, що більшість депутатів вважає зміну мером керівника готелю одним із кроків до приватизації цілісного майнового комплексу і тому скасували відповідне розпорядження Миколи Гука. Міський голова заветував рішення сесії.

Після обговорення і невеликої перерви для консультацій між головами фракцій депутати так і не змогли подолати вето. Протягом засідання питання ставили на голосування двічі, однак зібрати необхідних для цього двох третин голосів «за» від загальної чисельності депутатського корпусу не вдалося.

Тоді народні обранці пішли іншим шляхом. Вони прийняли нове рішення, яким знову скасували розпорядження міського голови про звільнення директора Туркомплексу «Дрогобич» Д.Мусійчука і призначення директором О.Ліщинського. «За» проголосувало 29 депутатів.

Цього дня сесія також розглянула кільк і земельних питань, а також прийняла рішення про заборону передання приміщень комунальної власності в оперативне управління, господарське відання і державну власність.

А на початку сесії відбулася традиційна «розминка». Депутати знову говорили про погані дрогобицькі дороги; необхідність закрити каналізаційні колодязі, з яких по всьому місту викрали решітки і люки; про стихійну торгівлю в центрі міста; минулотижневу масову перевірку спецпідрозділом «Беркуту» автотранспорту в місті; незадовільний стан гуртожитків музучилища і театру на вул. М.Грушевського,54б та інше. Секретар ради Алла Гладун дала доручення службам вжити відповідних заходів.

Ярослав ГРИЦИК

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply