Тепер уже запізно махати руками!

Деякі «щирі українці» вважають, що вони – великі демократи, які дуже хочуть керувати дрогобицькою громадою. Вони повчають нас, як нам жити і що маємо робити. Коли на фінішній прямій виборів Президента України залишилися два претенденти -Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, наші дрогобицькі крикуни повчали мешканців міста, закликаючи або зовсім не йти на вибори, або голосувати проти всіх.

Таким чином вони допомогли В.Януковичу стати Президентом. Думаю, що з цим треба змиритися. Тепер, панове, вже запізно махати руками! Я впевнений, що Віктор Янукович прийшов надовго і йти з посади не збирається. Дивує й те, що ті, які вже були колись при владі в Дрогобичі, тепер повчають нинішніх чиновників як керувати містом. Шановні, Ваш час уже минув! Чому ж Ви, коли були при владі, не втрималися на чиновницьких кріслах?!

А тому, що Ви не думали продрогобичан, а про те, що будете керувати довго. Та сталося не так, як гадалося! Деякі повикупляли за безцінь державні приміщення, приватизувавши їх. Пояснювали це тим, що отримали добрі гроші нібито від заможних американських родичів. Будьте трохи скромнішими і не дуріть народ, прикриваючись святими словами: «Слава Ісусу Христу!». Багато людей нарікають на поганий стан доріг. І я з цим згоден. Для того, щоб наші дороги мали європейський вигляд, потрібно близько півтора мільярда доларів (!). Чи є такі гроші в бюджеті міста? Зрозуміло, що нема і не буде. А латані дороги втримаються лише рік-два. Ми всі повинні об’єднатися і разом наводити порядок у нашому місті. Якщо Янукович виконає хоча б 80% зі своєї програми і трохи покращить життя нашого обездоленого народу, то я буду голосувати за нього. Якщо доведе, що не даремно займає посаду Президента України і робить те, що не хотіли робити його попередники.

З повагою Юрій ПЕТРАНІВСЬКИЙ

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply