«Комунальний фронт» закликає уряд вирішити проблему опалювального сезону по-новому.

За його словами, з кожним роком через відсутність модернізації катастрофічного старіння мереж і збільшення боргів теплогенеруючих підприємств, процес включення опалення і його безперебійна подача стають все більш проблематичними. «Цей рік не стане виключенням. Більше того, ми прогнозуємо серйозне погіршення ситуації, коли в багатьох квартирах до 15 жовтня опалення не з’явиться.

Враховуючи амбітні плани партії влади отримати в місцевих радах максимальну кількість місць, ця проблема може істотно збити їх рейтинг, якщо вибори будуть призначені на 31 жовтня. Адже у двотижневий термін підключити всю країну до тепла не вдасться, і на виборчі дільниці багато людей підуть з холодних квартир, знаючи, яка політична сила взяла на себе відповідальність », – заявив Яковенко.

При цьому глава «Комунального фронту» висловив сумнів, що старими адміністративними методами уряду вдасться нормалізувати ситуацію. «Є тільки один шанс – влити десятки мільярдів гривень в тепломережі країни для приведення їх у порядок. Але таких коштів просто немає, тому уряду варто шукати інші методи та інструменти зняття напруги у виборців. Йти альтернативними шляхами розвитку. Таким можна вважати зняття заборони на установку автономного опалення в квартирах городян. Цей крок дасть можливість і надію людям самим вирішити їх багаторічну проблему холодних квартир, і не втратити віру в політичну силу, яка знаходиться при владі», – заявив Яковенко.

Джерело: Комунальний фронт

Leave a Reply