Чому дрогобицькі націонал-демократи не виступають проти підвищення ціни на газ?

“Наплюй! Я, синку, ліпше знаю
Всю ту патріотичну зграю…
й ціну її любовних фраз”
(І.Франко)

Іван Франко, бідака, помер давно, але процитовані його слова мають вагу і в наші дні. У нас ще дуже багато є таких собі псевдодемократів, які простим людям – хоч я особисто слово “простим” не дуже то люблю, бо проста може бути тільки дошка, але то так, сказано до слова, – обіцяють золоті гори перед тим, як обійняти те чи інше чиновницьке кріселко.

Пенсіонер Азаров, який займає посаду Прем’єр-міністра, домовившись з такими, як і він сам, вирішив підняти ціну на український побутовий газ аж … на 50 відсотків!!! А це все потягне підвищення цін і на решту комунальних послуг для і так обездоленого “простого” народу.

Незалежні профспілки в Києві, екс-Прем’єр-міністр п.Тимошенко і решта добропорядних чиновників закликають народ бути проти підвищення цін як на газ, так і на решту комунальних послуг. А чим зайняті наші дрогобицькі “чистоплюї” з БЮТ, “Нашої України”, “Пори”, КУНу? Чому ви всі, взяті до купи, не агітуєте проти такого нахабного знущання масонів над мешканцями України? Чого ви всі очікуєте? 31 жовтня – дня виборів до місцевих рад?

“Шановні” (в лапках), якщо ви є коло керма отих всіх партій, блоків і таке інше або їх членами, так давайте керуйте, а не чекайте манни небесної!

Чому спите, панове з КУНу (Конгресу українських націоналістів), який мені більше нагадує якусь контору або клуб? Та ви такі “патріоти” на словах, робіть щось, не сидіть… Не рвіться до влади, щоб потім з того всього щось собі урвати, а воістину працюйте для народу. І не забувайте, що прибиральниця чи двірник – це також люди…

Ось таких ми маємо на сьогоднішній день у Дрогобичі демократів, яким більше підходить слово “псевдо”.

Юрій ПЕТРАНІВСЬКИЙ

Джерело: Тустань

Leave a Reply