Трускавець може залишитися без лімітів газу

Депутати Трускавецької міської ради заради своїх передвиборчих інтересів зірвали прийняття рішення про надання дозволу на взяття кредиту КП «Наше місто». Про це повідомив кореспондент ЗІКу. За проголосувало 12 депутатів, проти 2, утрималось 16 депутатів.
Комунальне підприємство має борг за газ у розмірі 4,75 млн. грн. за рахунок того, що тарифи на комунальні послуги є незбалансованими, з минулого року держава перестала компенсовувати різницю в тарифах для теплопостачальних підприємств. З цієї суми 1,67 млн. грн. заборгував бюджет міста за виконані роботи. А саме – за санітарне очищення та благоустрій міста, а це основні роботи які формують обличчя курорту.
«Для своєчасного одержання ліміту газу на новий опалювальний сезон потрібно борг погасити в найкоротші терміни і єдиним виходом з цієї ситуації є одержання кредиту. Щоб оплатити борг ми хочемо отримати кредит у розмірі 2 млн. грн. Щоб компенсувати різницю по тарифах. 560 тис. грн., ми вкладемо власні кошти, а до кінця року надійдуть заборговані бюджетом кошти», – зазначив у доповіді генеральний директор КП «Наше місто» Олексій Балицький.
За словами міського голови Трускавця Лева Грицака, для отримання кредиту потрібна згода Трускавецької міської ради і депутати чудово розуміють необхідність такого кроку. Значна їх частина, причому від різних політичних сил, не проти надання дозволу для отримання кредиту. Але є й такі, які заради своїх передвиборчих інтересів заблокували рішення. «Окремі депутати від кількох політичних сил, щоб добитися перемоги на майбутніх виборах до міської ради, шляхом підбурювання інших, намагаються зірвати своєчасний початок опалювального сезону. Вони протягом двох місяців блокували прийняття рішення щодо надання кредиту», – зазначає Лев Грицак.
«Якщо 15 жовтня в садочки і школи не дадуть тепло, вже 20 жовтня санепідемстанція закриє ці заклади. Тоді почнуться серйозні проблеми» – зазначив начальник управління освіти Трускавецької міської ради Орест Лобик. Питання надання дозволу на взяття кредиту депутати розглядали п’ять разів на позачерговій сесії, але кожен раз воно переносилося, щоб затягнути час.
На сесію міської ради, яка відбулася в санаторії «Карпати» прийшло близько 150 мешканців м. Трускавця.

Джерело: Трускавецький вісник

Leave a Reply