Вертоліт розкидав листівки

Зранку 3 серпня, перед початком сесії ТМР з вертольоту розкидали по Трускавці листівки із закликом до людей прийти на сесію. Ефект був вражаючий, хоча знайшлися і такі, кого це обурювало. На сесію прийшло дуже багато мешканців, серед яких і відомі в місті підприємці, а також пенсіонери, інваліди, працівники бюджетних установ, безробітні. Нижче вміщуємо текст листівки, яку розкидали з гвинтокрила.
«Шановні Трускавчани!
Сьогодні, у вівторок, 03 серпня, о 10 годині ранку, в актовому залі санаторію «Карпати» відбудеться сесія Трускавецької міської ради на якій розглядатиметься надзвичайно важливе для мешканців міста питання – закупівля газу для опалювального сезону 2010-2011 років. Окремі депутати віл кількох політичних сил з метою добитися перемоги на майбутніх виборах до міської ради, шляхом підбурювання інших, безсовісно добиваються зриву своєчасного початку опалювального сезону, ставлячи під загрозу Ваше здоров’я та здоров’я Ваших дітей. Цинічно кривлячи душею, вже протягом двох місяців вони блокують рішення про ремонт котельні, одержання кредиту та закупівлю газу, який з 1 серпня цього року подорожчав удвічі.
Звертаюсь до всіх порядних депутатів, яким інтереси мешканців дорожчі від особистих, прибути на сесію і проголосувати за виділення кредиту на закупівлю газу для населення.
Звертаюсь до всіх керівників міста, громадських організацій, пенсіонерів і всіх, хто має можливість прибути на сесію – прийти і підтримати здорові сили, а для себе визначити кого обирати 31 жовтня до міської ради.

З повагою, міський голова Трускавця Лев Грицак»

Джерело: Трускавецький Вісник

Leave a Reply