У Дрогобицькому районі досліджують причини захворювання на вірусний гепатит

З 6 до 31 липня в с. Ясениця-Сільна Дрогобицького району захворіло 4 особи на вірусний гепатит «А», які шпиталізовані в інфекційне відділення Бориславської міської лікарні.

Сюди госпіталізовано також четверо осіб з підозрою на це захворювання. Про це сьогодні, 6 липня, ЗІК повідомили у головному управлінні охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Компетентна комісія ГУОЗ ЛОДА, очолювана, першим заступником начальника головного управління Орестом Середою, 4 серпня  вивчила ситуацію на місці.

На даний час інших випадків цього захворювання не зареєстровано. Захворюваність на вірусний гепатит «А» в цьому населеному пункті не перевищує епідпоріг та складає 0,28% від загальної кількості жителів села.

У пробах води з приватних криниць, оперативно відібраних на бактеріологічне дослідження працівниками районної СЕС в с. Ясениця-Сільна, збудника інфекції не виявлено. Проби води із річки, яка протікає територією села, скеровані на лабораторне дослідження до обласної СЕС.

Для профілактики контактним особам надано необхідну в таких випадках медичну допомогу, а працівниками дезвідділу райСЕС провели хлорування криниць.

Джерело: http://zik.com.ua

Leave a Reply